pomoc za akvarijum

Član
Učlanjen(a)
19.01.2010
Poruka
859
u cg svako drzi prodavnice za zivotinje i on mi kaze ove male ne mogu sa ovim velikim dali bi mogli da mi kazete koje su najmanje ribice
 
Član
Učlanjen(a)
15.02.2010
Poruka
9
mali nezna sta hoce!!!
ajde mali posto na svaki post koji ti je napisan kao savet i tacan je (a veruj mi bavim se 25 godina akvaristikom )
ti ili glumis nesto ili si mnogo glup, idi neka te osisaju, pa posle dodji da naucis nesto

Sto bi nas narod reko ti ga krstis on prdi
 
Član
Učlanjen(a)
08.11.2009
Poruka
167
uh...trebali bi ti i tvoj otac pročitati neki priručnik za početnike. akvaristika je malo zafrkan hobi. ako nebudete slijedili osnovne postulate lako će stvari poći krivo i onda će te se razočarati za sva vremena.
 
Član
Učlanjen(a)
01.01.2012
Poruka
3
[TABLE="width: 100%"]
[TR="bgcolor: #DEFAE0"]
[TD="class: postbody"]
imam aq 60x30x30 sa filterom sa strane. hocu ukoro da napravim nesto veci (80x40x40) ,a ono sto me interesuje je to da li da napravim odvojen filter od aq gde ce se voda prebacivati cevcicama...? sadasnji aq ima filter kao sto rekoh sa strane stim sto je povezan sa aq tako da voda ulazi u filter u prvu pregradu prorezom pa preliva u drugu pregradu gde se nalazi filtracioni materijal,a iz trece pregrade odozdo vuce vodu pumpa(atman at-301) i prebacuje u aq. Da li je bolje ovako sa prorezom ili da bude odvojen pa sa cevcicama. Nikako da mi se voda iskristalise... Mozda je pumpa slaba...?[/TD]
[/TR]
[TR="bgcolor: #DEFAE0"]
[/TR]
[/TABLE]
 
Učlanjen(a)
04.10.2014
Poruka
2
ja imam akvarijum od 64l i htjela sam da kupim 3 ili 4 gupika pa me zanima koje bih ribe mogla da drzim sa njima
 
Član
Učlanjen(a)
19.06.2010
Poruka
19
samo ovako nesto za vece litraze i nema muku da mucis, samo dolivas kad ispari a voda jristalna... samo mora da sadrzi malo aktivnog uglja obavezno
 
Natrag
Top