Pomoc u vezi JDownloader-a???

Član
Učlanjen(a)
25.07.2010
Poruka
5
Caos!Imam jedno pitanjce.smile3
Skinuo sam JDownloader i preko njega skidam crtace sa sajta.U pocetku je sve sam skidao i nista mi se nije pokazivalo.Sad mi svaki put izbaci ona crna slova da ukucam.I kad ih ukucam tek onda krene da skida dalje,a ako ne ukucam pise recaptcha failed i onda moram opet da cekam.Molim vas jel moze neko da mi kaze kako da se to ne pojavljuje.Npr ako ostavim crtic preko noci da se skida,nece se skinuti jer ne ukucavam ta slova. sorry
Hvala unapred.yes3
 
Član
Učlanjen(a)
14.12.2009
Poruka
69
Mozes ga pokusati updateovati,meni se tako prije gubio,kad sam updateovao bilo je u redu.Ja sam skidao sa rapidshare,nznm kako ce se ponasati za hotfile ili nesto drugo...
 
Član
Učlanjen(a)
09.08.2009
Poruka
2
problem je sto to traze hot fajl i drugi a rapidsher netrazi pa moja tije preporuka skidaj samo rapidsherom i nesekiraj se
 
Član
Učlanjen(a)
08.12.2010
Poruka
1
Ako skidas sa rapidshera, megauploada i jos nekih ne trazi potvrdni kod a ako skidas sa hotfile, fileserva,filesonica i mnogih drugih trazi ti taj potvrdni kod.Kad skidas crtac ili film gledaj sa cega skidas ako neces da ti trazi kod.i meni isto trazi kod kad skidam sa tih servera i to je normalno.
 
Učlanjen(a)
07.09.2010
Poruka
49
A šta da radim ja sa ovim u JDownloader-u: "Please stop flooding our download servers." ??? To mi je dao za sve fajlove za skidanje i više uopšte ne funkcioniše. A i apdejtovao sam ga! Ako neko može da pomogne hvala.
 
Član
Učlanjen(a)
18.12.2010
Poruka
88
Znate sta je proble : e ovako nije problem u Jdownloaderu negu u sajutu . Premium nalog gubi svrhu ako mozes skidati preko Jdownloadera. Neko vreme je to palilo ali su oni postavili da moras da ukucas slova koja vidis a to Jdownloader (ili neki drugi) nemoze i zato mora da se ukucas txt.
 
Natrag
Top