Pomoć u vezi Google Chrome-a!!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
28.04.2010
Poruka
9
I ja imam isti problem i ne mogu da najdem resenje nikako.Sve sam pokusavao,jos jedino da reinstaliram sistem.
E, sada mi je lakše, da znam da nisam jedina... :) Raspitivala sam se, kažu dešava se da Chrome zablokira, ali se kasnije,,sam od sebe popravi", tj. vrati se sve u normalu, međutim , to kod mene izgleda ne može ,,samo od sebe"... :) Ako riješiš problem, javi... PoZz
 
Član
Učlanjen(a)
15.10.2010
Poruka
2
ja sam isto imao problem ali sa mozzilom i kada sam obrisao cashe i obrisao program pa sam ga onda ponovo skinuo onda je radio kako treba probaj to i ti isto mada se vecina mojih drugara dosta se zali na google chrome da im cesto baguje i da ne mogu da udju na pojedine strane kao da ne postoje
 
Član
Učlanjen(a)
28.04.2010
Poruka
9
odes na Torrents Search Engine i skines istalaciju Google Chrome...velika je 20 Mb I istaliras.
Evo, ušla sam i pokušala da skinem program i da instaliram, ali imam malih poteškoća, ili traži da se ulogujem ili da odredim svoju zonu (naravno, tamo moje nema), ili mi nešto skine, ali to kasnije ne mogu da otvorim, nemam odgovarajućeg programa... Može li par savjeta?

ja sam isto imao problem ali sa mozzilom i kada sam obrisao cashe i obrisao program pa sam ga onda ponovo skinuo onda je radio kako treba probaj to i ti isto
To sam ja odmah na početku i uradila, ali nije mi to ništa pomoglo... Hvala... PoZz..
 
Mlada nada
LEGEND
Učlanjen(a)
08.04.2010
Poruka
1.292
Jesi li probala da ga obries sa your uninstallerom ili nekim drugim pa ponovo da instaliras.
 
Član
Učlanjen(a)
28.04.2010
Poruka
9
Jesi li probala da ga obries sa your uninstallerom ili nekim drugim pa ponovo da instaliras.
Nisam, hajde, probaću i to...

PROBLEM RIJEŠEN! Izvršila reinstalaciju kompjutera (to mi je bila zadnja opcija) i evo sada Google Chrome radi kao švajcarski sat... :)
 
Poslednja izmena od urednika:
Mlada nada
LEGEND
Učlanjen(a)
08.04.2010
Poruka
1.292
PROBLEM RIJEŠEN! Izvršila reinstalaciju kompjutera (to mi je bila zadnja opcija) i evo sada Google Chrome radi kao švajcarski sat... :)

Pomalo suludo raditi reinstal sistema zbog jedng programa koji se lako moze zamjeniti nekim drugim recimo Firefoxom
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top