pomoc u vezi facebook-a

Član
Učlanjen(a)
12.02.2011
Poruka
5
Zdravo svima nov sma na forumu, hteo bih ako je moguce d ami pomognete..
Imam dva problema:
1.
Pre izvesnog vremena sam instalirao neki programcic na facebook-u, taj programcic sam nasao u nekoj grupi slucajno i instalirao, a taj program sluzi da se vidi ko te nije primio na fb-u, kod koga si na cekanju, ko te je obrisao, vrlo dobra je programcic..prosle nedelje comp mi je bio u servisu i ljudi iz servisa su izbrisali taj program, i sada taj program nekomu nigde da nadjem na fb-u, tj. zaboravio sam u koj grupi sam ga nasao onomad...
Jel moze neko da mi pomogne...

2.
Na fb-u tamo u podesavanjima gde se menja korisnicko ime sam iskoristio tih 5-6 pokusaja, sad nemogu nikako opet da promenim ime, da li je nekako moguce da obrisem ta imena sto sam ranije tamo upisivao pa da mogu opet sada da promenim ime...

hvala unapred svima na pomoci :)
 
Član
Učlanjen(a)
12.02.2010
Poruka
325
Verovatno mislis na ovo
Kod:
http://www.facebooksrbija.com/prati-sve-promene-liste-prijatelja/uputstva/1511.html
 
Član
Učlanjen(a)
12.02.2011
Poruka
5
Nije taj program, ali evo pokusao sam da ga instaliram, pise mi da im treba jedan dan d ami kazu koji prijatelj me je obrisao-blokirao-kod koga sam na chekanju...
 
Član
Učlanjen(a)
12.02.2011
Poruka
5
Znam da sma dosadan, ali jel moze neko detaljnije da mi objasni kako da instaliram jer nece nesto :S
 
Član
Učlanjen(a)
12.02.2011
Poruka
5
Zdravo svima nov sma na forumu, hteo bih ako je moguce d ami pomognete..
Imam dva problema:
1.
Pre izvesnog vremena sam instalirao neki programcic na facebook-u, taj programcic sam nasao u nekoj grupi slucajno i instalirao, a taj program sluzi da se vidi ko te nije primio na fb-u, kod koga si na cekanju, ko te je obrisao, vrlo dobra je programcic..prosle nedelje comp mi je bio u servisu i ljudi iz servisa su izbrisali taj program, i sada taj program nekomu nigde da nadjem na fb-u, tj. zaboravio sam u koj grupi sam ga nasao onomad...
Jel moze neko da mi pomogne...

2.
Na fb-u tamo u podesavanjima gde se menja korisnicko ime sam iskoristio tih 5-6 pokusaja, sad nemogu nikako opet da promenim ime, da li je nekako moguce da obrisem ta imena sto sam ranije tamo upisivao pa da mogu opet sada da promenim ime...

hvala unapred svima na pomoci :)



jel moze neko da pomogne ?
 
Član
Učlanjen(a)
17.03.2011
Poruka
2
imam problem :(
sama sam zbrljala , prominila sam šifru par puna na facebooku,znaci istosila sam sve mogucnosti da restartiram šifru...sad ne znam sta da radim,poslala e-mail,a ne znam sta oni mogu napravit sto se toga tice :/
šifre se 100% necu sitit?! ima li iko ideju??
ili postoji mogucnost da se sve refrešira za par dana pa da opet budem mogla restartirat preko fejsa?!
 
Član
Učlanjen(a)
11.08.2010
Poruka
7
Treba mi pomoooc!!!..

Prijatelji ne mogu da mi pisu na zid nznm sto...znate li vi mozda?
 
Član
Učlanjen(a)
06.08.2011
Poruka
1
Kad smo kod problema ....imam ga i ja na mom profilu . Radi se o tome da ne mogu da stavljam linkove u komentare ! Jel se dešava to još nekome ?! Pozdrav svima ..
 
Natrag
Top