Član
Učlanjen(a)
04.09.2012
Poruka
47
Pomagajte imam Last xp sp 2 i sad ne mogu da pokrenem novi skype jer mi trazi sp 3, a kad instaliram stariju verziju nece da uloguje jer mi trazi da skinem novijju verziju da li je moguce instalirati sp3 na ovaj Last xp ??
 
Učlanjen(a)
30.04.2013
Poruka
3.249
Znam rešenje, upravo sam instalirao, nećete da verujete, isti problem sam imao kod komšije, kad Skype program kaže da ne podržava ovu verziju Win XP, oni nude na svom sajtu u servisnom podržavanju, prilagodjenu verziju Skype za XP, pratite sva uputstva i slobodno nadogradite tu verziju, sam Skype će vam reči, da li ste sigurni da želite da instalirate ovu stariju verziju Skype, slobodno instalirajte i ona će da se integriše u vaš sistem, provereno radi, jer sam upravo taj proces završio, mada ne bi bilo loše da imate i instaliran SP3 sa nekim activator za genuine verziju XP, pošto je Skype postao Microsoft i moguće da i to pravi probleme. Nadam se da sam pomogao oko problema. Pozdrav od uredništva SF...
 
Član
Učlanjen(a)
04.09.2012
Poruka
47
Hvala. pokusao sam ali nije mi uspelo , da li postoji Service pack 3 za Last Xp sistem koji je Sp 2 ???
 
Učlanjen(a)
30.04.2013
Poruka
3.249
Ne postoji, moraš da imaš Microsoft XP SP 2, ili da pokušam da postavim SP3 na nekom filehostu, jedino da bi mogao da skineš SP3 sa MIcrosofta moraš da imaš genuine verziju ili neki crack activator da ih predješ, isto i ja koristim Microsoft XP Professional SP 3, teraću ga dok stvarno ne stane.
 
Učlanjen(a)
28.02.2012
Poruka
5.134
Pomagajte imam Last xp sp 2 i sad ne mogu da pokrenem novi skype jer mi trazi sp 3, a kad instaliram stariju verziju nece da uloguje jer mi trazi da skinem novijju verziju da li je moguce instalirati sp3 na ovaj Last xp ??

Možda misliš da je glupo pitanje ali bih volio znat zašto koristš tu verziju programa. Zašto ne skineš sa torenta Win XP SP3 i riješiš se problema....
 
Učlanjen(a)
30.04.2013
Poruka
3.249
Evo da se zahvalim svima, uspeo sam da resim problem , instalirao sam Service pack 3 , verovatno ce jos neko da se susretne sa ovim problemom
Odlično si uradio, ja ću da ti postavim Win XP genuine activator, provereno radi i od pirata pravi genuine tj. važeću licenciranu verziju.

Kod:
http://rg.to/file/55c1d5c8b6286f20d35ead08403b7508/Windows_XP_SP3_Genuine_Activation_2011.rar.html
 
Natrag
Top