Šta je novo?
SerbianForum

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

• Hvala svima na 1 900 000+ postova & 500 000+ tema!

Pomoć/savet oko uvoda u Android programiranje

• Začetnik teme psycho
  • Datum pokretanja
psycho

psycho

Član
Planiram da kupim knjigu Android programiranje bez oklevanja koja je objavljena 19. avgusta 2017, a prevedena je na srpskom jeziku tokom 2018 godine. Pročitao sam odlomak i knjiga mi je zapala za oko, a ima dobre ocene na Amazonu. Moje pitanje glasi, da li vrediti kupovati ovu knjigu i da li mi je potrebno neko predznanje za Android programiranje. Imajte u vidu da sam početnik, tako da će mi svačije mišljenje i pomoć dobro doći.

P.S. Ako znate nek dobar sajt ili tutorijal, slobodno mi preporučite :D

Hvala svima unapred

jolemisa

jolemisa

Član
Planiram da kupim knjigu Android programiranje bez oklevanja koja je objavljena 19. avgusta 2017, a prevedena je na srpskom jeziku tokom 2018 godine. Pročitao sam odlomak i knjiga mi je zapala za oko, a ima dobre ocene na Amazonu. Moje pitanje glasi, da li vrediti kupovati ovu knjigu i da li mi je potrebno neko predznanje za Android programiranje. Imajte u vidu da sam početnik, tako da će mi svačije mišljenje i pomoć dobro doći.

P.S. Ako znate nek dobar sajt ili tutorijal, slobodno mi preporučite :D

Hvala svima unapred
Moze ti ovo pomoci:
Kod:
https://www.youtube.com/results?search_query=uvod+u+android+programiranje