Pomoć sa google play

Član
Učlanjen(a)
12.02.2012
Poruka
25
Molim vas za pomoć. Kada želim nešto da kupim na play storu pojavljuje mise greška BM-PPH-10.Molim vas ako neko zna rešenje.Resetovao sam telefon na fabrički (nisam preko kombinacije dugmića),LG G2 mini.HVALA
 
Učlanjen(a)
07.12.2013
Poruka
2
Imam isti problem, i nisam ga još rešio.
Prošli put je bila greška "BM-PPH-01". To je bilo do podešavanja za državu u Google Wallet-u. Izabrana je bila "Serbia and Montenegro" umesto "Republic of Serbia". Verujem da i ovo ima veze sa Google Wallet-om, mada nisam 100% siguran.
Probao sam par mogućih rešenja, ali još ništa nije upalilo.
 
Član
Učlanjen(a)
22.07.2010
Poruka
103
Kod:
Mislim da ste zalutali ,ovde bi vam većina ponudila načine kako da skinete apk istu a da neplatite ništa.čak bi vam i link postavila na koji da preuzmete.
 
Učlanjen(a)
07.12.2013
Poruka
2
Mislim da nismo zalutali, a sigurno nismo tražili da se neko šali na naš račun. :)
APK mogu i sam da nađem, lako je, ali ne vidim poentu kada aplikacija košta manje od pića u kafiću.

Uz to, ako ćemo da se šalimo, imam par mogućih na vaš račun.
Tiču se pravopisa. Naime "ne platite" se ne piše spojeno. :)
 
Član
Učlanjen(a)
22.07.2010
Poruka
103
Mislim da nismo zalutali, a sigurno nismo tražili da se neko šali na naš račun. :)
APK mogu i sam da nađem, lako je, ali ne vidim poentu kada aplikacija košta manje od pića u kafiću.

Uz to, ako ćemo da se šalimo, imam par mogućih na vaš račun.
Tiču se pravopisa. Naime "ne platite" se ne piše spojeno. :)


Kod:
Hvala na ukazanim pravopisnim greškama, ne znam gde vi živite i dali je  ista država kao i moja gde čovek od prosečne plate ne može da plati mesečnu potrošačku korpu(gde se socijalni slučajevi pronalaze u svojim domovima zamrznuti u toku zimski dana),ili ste neki radnik google konpanije pa ste rešili da nam malo propovedate šta je bolje . Pošto veidim da vam novac nije problem ja bi vam rado dao u inbox svoj račun  da rešim neke sitne probleme a vama da učinim čast kako ste pomogli jednom gađaninu čak bi to iobjavio javno
 
Natrag
Top