Pomoć pri zaštiti brava od lopova

Učlanjen(a)
30.04.2020
Poruka
67
Ja kupim na kp polovnu H bravu za 20 evra sa 3-4 kjluča i montiram na vrata, ojačam šarke sa par šrafova a lopovi mogu samo da vire. Ako su vrata kartonska novogradnja, prilepim još tablu lima.
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.317
Ovo je link na YouTube kanal na našem jeziku koji pokazuje kako lopvi lako obijaju brave:

https://www.youtube.com/channel/UCDvMWmzMgrwgJvcTECni9-g

Problem kod nas je u tome što mi na vrata stavimo bravu od 400-500 din
i mislimo da smo rešili sve probleme.
Kada vidite ove snimke, nadam se da će te zaštiti Vaše stanove sa boljim bravama.
I da stavis strazara pred vrata,kad hoce negde da provale,nema im zaustavljnja.Spremni su na sve.Sto je najgore drzava ih stiti,ako ih slucajno uhvatis,a sigurno ces da ih bijes,jer je covek tog momenta veoma besan.Sud ce tebe pozvati kao okrivljenog, ne njega sto je obijao tvoju bravu.
 
Učlanjen(a)
30.04.2020
Poruka
67
Neće da obijaju ako nema šta da odnese a za narkomane je h brava svemirski brod. Ako imaju šta da odnesu imaš firme koje za 20 evra mesečno instaliraju alarm i kameru pa vrše monitoring svo vreme i dolaze po potrebi.
 
Učlanjen(a)
16.04.2018
Poruka
116
Nema te brave koju lopov neće otvoriti ali ako muse oteža posao možda i odustane Protu provalna vrata
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.317
Nema te brave koju lopov neće otvoriti ali ako muse oteža posao možda i odustane Protu provalna vrata
Imam ta zastitna spoljna vrata.Ide kljucaonica dva puta ulazna stoku,a plus po dva debela sipa,koji izlaze gore i dole na prag.Sta vredi ako on polomi cilindar,to je sve lako posle otvoriti.Ako putujes negde na duze vreme,najsigurnije je da ostane neko u stanu,pod uslovom da nije lopov,ili pomocnik.
 
Učlanjen(a)
09.09.2009
Poruka
19
Ako lopov ima nameru da opljacka , on ce to i da ostvari.. Samo zavisi hoce li ga ta zastita zadrzati par sekundi ili minut dva..
 
Natrag
Top