Pomoć Portforwarding

Član
Učlanjen(a)
06.12.2010
Poruka
138
Imam telekomov ruter hg532e kad uradim port forward na primer kantera ne dobijam rezultate pokušam da uđem na server i izađe mi ovo u console.Pomoć!?

WARNING: UDP_OpenSocket: port: 27015 bind: WSAEADDRINUSE
NET Ports: server 27015, client 27005
Could not get TCP/IP address, TCP/IP disabled
Reason: WSAENOT
 
Učlanjen(a)
07.11.2013
Poruka
32
[raw]Ne znam sta ti to znaci, ali ja kad sam forwardovo kanter, izaberez port servera za pocetni i zavrsni,ime i kad ulazim na server u konzolu kucam "connect ip:port" , a da ti neko drugi udje "connect tvoja_javna_ip:port" i radi.[/raw]
 
Član
Učlanjen(a)
06.12.2010
Poruka
138
Znam sve to sam ispravno uradio, imam sad novi ruter hg532e i snjim nikako nmg da uradim port forward,pre sam mogao imao sam cetiri razlicita rutera...
 
Član
Učlanjen(a)
06.12.2010
Poruka
138
Uskoro cu staviti slike...Kad port forwardujem minecraft u port checker sve je dobro,Kad je upaljen srv ali preko javne ip nece da se konektuje?
 
Učlanjen(a)
07.11.2013
Poruka
32
Uskoro cu staviti slike...Kad port forwardujem minecraft u port checker sve je dobro,Kad je upaljen srv ali preko javne ip nece da se konektuje?
Ako ti treba pomoc oko Minecrafta i namestanja servera, javi mi se u PM da ti pomognem. Imam iskustva oko njega i Kantera pa se javi !
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
26.09.2010
Poruka
992
Port Forwarding se obično koristi kod ISProvajdera koji ograničavaju pojedine servise odnosno konekcije prema određenim IP adresama... Nije mi poznato da u Srbiji (odakle si postavio pitanje) još uvek postoje bilo kakve restrikcije?!? Za šta ti je konkretno potreban forwarding?

Probaj ovde...
 
Natrag
Top