pomoc oko windowsa

Član
Učlanjen(a)
20.04.2009
Poruka
102
imam lap top i malo se zeznuo pa sam ga iskljucio iz struje i on se kao i obicno zabunio.. ima pokaze ono da se startuje normalno ali ne ide... ee to mi se desavalo i na obicno destkop kompjuteru... na obicnom sam radiio da udjem u bios i tamo u exit nadjem onu opciju exit saving il kako vec to se pise i stavim y i onda normalno ko da se nista nije desilo i upali se windows ee sad ja to na lap topu nemam u opciju imam samo tu exit saving i onda sta vec ali nemam da stavim y... da li mu ima pomoci???? Procesor : Intel Pentium DualCoreT4200 (2.00 GHz) verzija biosa je 1.80... pomagajte kako dto da resim.... HVALA.. msn:filip-zr@hotmail.com
 
Član
Učlanjen(a)
14.07.2009
Poruka
0
pa filipe budi malo precizniji oko pitanja, sta te konkretno zanima,, a sto se tice biosa ne preporucujem ti da ga cackas ako nisi siguran sta radis...
 
Član
Učlanjen(a)
19.06.2009
Poruka
76
Brate tesko te neko da ti obijasni za lap top ovako preko foruma, moj savet ti je da uzmes odes do neke prodavnice kompijutera i oni ce sve lepo da ti obijasne...najbolje je tako.
 
Član
Učlanjen(a)
05.03.2012
Poruka
0
Kada je vec otvorena tema da se pridruzim imam problem prilikom reinstalacije Windowsa.XP je u pitanju i ubacim bootabilan CD podesim u biosu First boot device na CD-ROM i idem F10 save i pokaze mi poruku press any key to boot from CD pritisnem ENTER i on ponovo podize stari sistem i pojavi se desktop.CD je bootabilan i ispravan dosta kompjutera je instalirao...Hvala svima unapred za svaki savet
 
Član
Učlanjen(a)
10.11.2009
Poruka
1.654
pa ocigledno da ti racunar izbjegava tastaturu, ipak pokusaj sa drugim diskom, vrlo lako moze biti do njega pogotovo ako je koristen vise puta
 
Član
Učlanjen(a)
10.11.2009
Poruka
1.654
imam lap top i malo se zeznuo pa sam ga iskljucio iz struje i on se kao i obicno zabunio.. ima pokaze ono da se startuje normalno ali ne ide... ee to mi se desavalo i na obicno destkop kompjuteru... na obicnom sam radiio da udjem u bios i tamo u exit nadjem onu opciju exit saving il kako vec to se pise i stavim y i onda normalno ko da se nista nije desilo i upali se windows ee sad ja to na lap topu nemam u opciju imam samo tu exit saving i onda sta vec ali nemam da stavim y... da li mu ima pomoci???? Procesor : Intel Pentium DualCoreT4200 (2.00 GHz) verzija biosa je 1.80... pomagajte kako dto da resim.... HVALA.. msn:filip-zr@hotmail.com

koji windows koristis? moguce da ti je pao sistem. Koliko je star racunar? ako je puno star hard disk je mozda pri kraju svog rada. u svakom slucaju, ako je win xp uradi repair sistema, ako je sedmica probaj pomocu win 7 diska da popravis startup
 
Član
Učlanjen(a)
06.09.2009
Poruka
1.388
Kada ga restartuješ i pojavi POST screen ti pritiskaj F12, pojaviće ti se boot menu, tu odaberi odakle će da bootuje
 
Natrag
Top