Pomoc oko windows medija plejera

Član
Učlanjen(a)
29.10.2011
Poruka
346
Kod nekih filmova je potrebno uskladiti prevod zbog kasnjenja ili zurenja prevoda u odnosu na film.
Za to koristim program Time Adjuster,kako ga odavno nisam koristio a sada mi je bio potreban vidim da mi pri uskladjivanju prevoda daje samo ton a ne daje sliku.
Mislio sam da je nesto do kodeka instaliranih u kompjuteru pa sam ih sve dezinstalirao i poceo da instaliram nove.
Problem je ostao i dalje ne dobijam sliku u Time adjusteru ali se usput nesto zeznuo i windows media plejer.
Svim filmovima i muzici mi je postavljeno da se klikom otvaraju u windows medija plejeru medjutim sada kada hocu da ih otvorim direktno iz my compjuter pa zeljeni folder pa klik na film (ili pesmu) samo mi izbaci "Server execution failed".
Kada to pokusam iz total comandera izbaci mi "Access denied!".
Probao sam dezinstaliranje pa ponovno instaliranje windows medija plejera ali opet isto.
Instalirao sam media.player.codec.pack.v4.4.1. i opet isto.
Ima li neko neki savet kako da ovo resim?
 

Sky

Član
Učlanjen(a)
05.10.2009
Poruka
1.647
Pozdrav, moj savet ti je da skines Ace Player i filmove mozes da gledas skinute a mozes da ih streamujes bez da ih skidas potrebno je samo da skines torrent fajl filma i otvoris preko playera i Player ce da trazi seedere i pustice ti film i imas funkciju da ubacis i prevod
 

Sky

Član
Učlanjen(a)
05.10.2009
Poruka
1.647
Pošto alex1974 pored filma i titla ima i problem sa neusklađenim Frame Rate-om između njih, reci mu još i kako se u Ace Player-u sinhronizuje brzina videa sa titlom.

Nije problem našao sam

Samo što je umesto VLC-a je Ace Player jer je Ace unapređeni VLC



Screenshot (13).png
 
Natrag
Top