pomoc oko windows 7

Član
Učlanjen(a)
20.11.2012
Poruka
13
Pozzz svima na forumu,imam problem sa win7,izbacuje mi stalno poruku da nije originalan,i svaki put mi ukloni sliku sa destkopa,sta da radim na "d"imam backup ali neznam kako da ga bekapujem,posto nisam ja radio to pa neznam koji je postupak za povratak.
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
26.09.2010
Poruka
992
Moraš aktivirati Windows! Probaj sa nekim od ovih serijala. Postupak je identičan kao za Win 8 putem Skype poziva.
 
Član
Učlanjen(a)
18.10.2010
Poruka
239
evo imas ovaj aktivator sa njim mozes i aktivirati office 13 i sve windowse
Kod:
http://kickass.to/kms-activator-microsoft-office-2014-2013-all-editions-windows-8-1-8-7-activator-kmspico-9-2-2-rc-simple-and-easy-t8830359.html
 
Član
Učlanjen(a)
22.09.2010
Poruka
42
Jednostavno skini sa neta ili nekog torrent sajta i nemas problema samo je instaliraj i sve radi extra...

Kod:
https://torrentz.eu/905356f34dc3e26955d9eccb38c27fe662c0fabb
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
05.10.2010
Poruka
113
Problem je lako rešiv. Verovatno si na netu pokupio update KB 971033. Najbplje rešenje za ovaj problem je preuzimanje i instaliranje Loadera by Daz.
Evo ispravnog linka za preuzimanje. Aktuelna je verzija 2.2.1. Iz iskustva znam da loader bez problema radi, čak i kada je instaliran updade KB 971033.

Kod:
[URL="http://forums.mydigitallife.info/threads/24901-Windows-Loader-Current-release-information"]Windows Loader - Current release information[/URL]

Preuzmi, instaliraj kao administrator i restartuj računar. Nećeš više videti crnu pozadinu. Moguće je da će ti antivirusni program reagovati pri instalaciji, ali iz iskustva znam da sva takva upozorenja možeš slobodno da ignorišeš. Javi ako ti zatreba pomoć.
 
Član
Učlanjen(a)
20.11.2012
Poruka
13
hvala a ovo ima taj update sto ga spominjes skinuo sam loader ali kad ga otvorim polje za install je nedostupno a gore mi pise satus '"modified-uninstall other cracs'" sta sad,a sadda pitam kad je instalirana 7 radilo je sve super AVG anti virus bio,ja ga obrisem i ubacim avast posle skeniranja nadje neki ""zarazeni""fajl koji je bio u sistemu i kad sam ga prebacivao u kovceg izbaci da bi moglo da naskodi sistemu,a ja neposlusa da nije sve to zbog toga?
 
Član
Učlanjen(a)
05.10.2010
Poruka
113
Ovako drug:

Mikrosoft ima način da preko neta proverava da li koristiš kupljenu ili piratsku verziju Windowsa7. Čuveni update KB 971033 pravi probleme jer taj abdejt služi za proveru valjanosti windowsa koji koristiš. Taj abdejt ne možeš izbrisati. Backup nikada nisam koristio i to ostavi za kraj, ako nam ovo ne uspe.

Samo polako. Skinuo si Loader. izađi sa neta. Zip fajl koji si skinuo stavi u poseban folder i raspakuj. Loader instaliraš tako što klikneš desnim tasterom miša po ikonici i biraš RUN ADMINISTRATOR. Sačekaj malo. Instaliraj. Pitaće te da li želiš da restartuješ računar. Restartuj ga. I to bi bilo to.

Ima slučajeva da Loader na nekim mašinama ne radi. Ajde probaj sve ponovo. Ako ne uspe, prelazimo na drugu fazu. :) I samo opušteno i bez nervoze.
 
Član
Učlanjen(a)
20.11.2012
Poruka
13
probao,nista se ne desava,kad otvorim loader ima mala zelena tacka kao status je dobar ali i dalje pise u dnu status modified-uninstall other cracs i nisu ni dostupna polja za install i uninstall.
 
Član
Učlanjen(a)
05.10.2010
Poruka
113
probao,nista se ne desava,kad otvorim loader ima mala zelena tacka kao status je dobar ali i dalje pise u dnu status modified-uninstall other cracs i nisu ni dostupna polja za install i uninstall.

Probaj onda da uđeš u opcije loadera. Videćeš kartice: installation, Profile, OEM i Advanced options. Uđi u Profile. Pokušaj da prema svom računaru podesiš opcije Slic, Sertifikate i Serial. Onda idi na zadnju karticu Advanced options. Kod mene je u ovoj kartici štiklirano samo Move the RSDP to EBDA i Disable table sorting, a za Tables piše 0. Namesti tako, pa da vidimo da li je bolje. Obično se sve automatski postavi pri instalaciji. Kod tebe možda neće raditi, ali ima još opcija. Za sada proveri ovo. :)
 
Natrag
Top