Pomoc oko ulaska u program kinezioloska kultura

MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.073
A jesi li probao da kloniras usb, na drugi usb? Ne klasicno kopiranje, vec recimo sa acronis ili filezilla ili cime vec je zgodno? Ili mozda se mzoe napraviti Iso fajl pa da se mountuje... Ne znam kako funkcionise ta zastita, mozda kolega Quronja vise zna u vezi toga da li bi bilo moguce tako nesto...
 
Učlanjen(a)
28.02.2012
Poruka
5.142
A jesi li probao da kloniras usb, na drugi usb? Ne klasicno kopiranje, vec recimo sa acronis ili filezilla ili cime vec je zgodno? Ili mozda se mzoe napraviti Iso fajl pa da se mountuje... Ne znam kako funkcionise ta zastita, mozda kolega Quronja vise zna u vezi toga da li bi bilo moguce tako nesto...

Ne može se to kopirati jer taj "USB" ide na COM port.....bar je prije tako išlo...
 
Učlanjen(a)
15.05.2010
Poruka
388
BAZLIK hvala ti na trudu, al bas bi htio ovaj program jer u njemu je bas sve sto mi treba


A jesi li probao da kloniras usb, na drugi usb? Ne klasicno kopiranje, vec recimo sa acronis ili filezilla ili cime vec je zgodno? Ili mozda se mzoe napraviti Iso fajl pa da se mountuje... Ne znam kako funkcionise ta zastita, mozda kolega Quronja vise zna u vezi toga da li bi bilo moguce tako nesto...

Nisam kopirao, vjerujem da bi to prelagano bilo, onda bi se to sam tak djelilo jedan kupi i mi svi kopiramo :)


Neki mi preporucuju zaobilazenje pomocu "RCE - Reverse Code Engineering" metode, mozda netkozna nesto vise o tom
 
Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
Najbolje bi bilo kad bi mogo da se uradi kompletan image fajl...ako me shfatas sta sam mislio,kao kad se radi recimo image of disk ....i zakacis ga negde na nekom sajtu....i onda se pojavi neki dugoprsti Djoka i resi problem...
 
Učlanjen(a)
15.05.2010
Poruka
388
Danas mi kolega predlozio zasto ne kloniram taj usb, pa ako netko zna nesto u vezi toga molim da mi pomogne, hvala
 
Natrag
Top