Pomoc oko TV-a

Učlanjen(a)
21.12.2013
Poruka
162
Pozdrav, savet da li uzeti Samsung 32H5000 Full HD ili LG 32lb561 FULLHD ? I da li bi mogao da povezem moj kompjuter na oba preko HDMI, s obzirom da imam graficku od 256mb, pa ne znam da li to ima neke veze da li bi davalo sliku i kakva bi bila?
 
Učlanjen(a)
22.07.2012
Poruka
746
Svaki iole noviji TV ima hdmi ulaze zavisi samo dal tvoja grafička ima hdmi izlaz. Što se tiče slike bar po meni Samsung ispod serije 6000 nije dovoljno dobar u prikazivanju slike bar za ove naše sd kanale. Što se tiče LG tu je 650v najbolji odnos cene i kvaliteta. E sad ne znam koje pare su u igri. Ove sto sam ti ja naveo su oko 400€ za 42 tj. 40 dijagonale.
Mada sve zavisi sta tražiš od TVa i kao što kažu koliko para toliko muzike. Možda su ti ovi navedeni preskupi ali za mene nije rešenje kupiti bilo kakav tv pa u njega gledati godinama a slika nije k... u.
 
Učlanjen(a)
21.12.2013
Poruka
162
Samsung sam nasao za 240e, a lg ima za 220e, oba su 32". Nemam izlaz na grafickoj, ali bi uzeo onaj kabl VGA i HDMI. Samo ne znam kakva bi slika bila zbog graficke koja je 256 mb, pitam za sliku zbog povezivanja na komp. Ovako cu uzeti polaris inace za njega. Nekako me Samsung vise vuce, bolja je marka :) A i nema se para za vise.
 
Učlanjen(a)
22.07.2012
Poruka
746
Evo odmah da ti kazem sta mi se kod samsunga ne svidja. Moj rodjeni brat ima 32f5300 sto je skoro pa isti tv kao taj sto ti hoces da uzmes. Kada gleda tenis na PTT kablovskoj ne vidi lopticu nego liniju zute boje koja prelece mrezu. Hocu da kazem da ti jeftini paneli na samsungu ili Lg-u ili bilo kojoj drugoj marki nemaju dovoljno dobro osvezenje slike a o bojama da ne pricam. Ali opet koliko para toliko muzike.
PS Mozda ja i nisam pravi sagovornik za ovu temu jer sam platio sest puta vise televizor od mog brata al jbg ja trazim koliko toliko savrsenu sliku(mada je to nemoguce) :)
 
Učlanjen(a)
21.12.2013
Poruka
162
A dobro, ne treba meni mnogo :) Pa jel imas neku preporuku do 240e? :)

I zanima me ta potrosnja struje. Vidim da je za ovaj model sto si rekoa 40w verovatno je tako nesto i za ovaj samsung sto ja hocu
 
Poslednja izmena od urednika:
Učlanjen(a)
22.07.2012
Poruka
746
Ma to trosi vrlo malo. Ovaj moj ide i do 200W.(plazma jbg) :) Ne znam sta bih ti rekao. Brata boli uvo za TV sve dok ne pocne neki sport. E onda psuje TV :) Mozda da odes u neku radnju pa da vidis te televizore uzivo ali da ti puste da vidis kako izgleda slika sa nekog normalnog izvora a ne ono sto svima pustaju u ultra/mega/giga rezoluciji jer to kuci nikad neces imati.
PS Jbt ja te ubedjujem kao da od mene kupujes hahahahahah
 
Učlanjen(a)
21.12.2013
Poruka
162
Ahahah a dobro valja pomoci :D Skuplji su umaloprodaji ovaj sto ja hocu je 35000 a ja nasao za 29000, aj kao malo jeftinije :D
 
Učlanjen(a)
22.07.2012
Poruka
746
Druze ako si stvarno iz Novog Sada ne razumem sto gledas cene kod ovih nasih derikoza. Vidi bre iz HU da uzmes ;)
Jedino ako hoces na rate ali...
 
Natrag
Top