Pomoc oko reinstalacije na android boxu.

Član
Učlanjen(a)
28.11.2011
Poruka
225
Pozdrav.

Potrebna mi je pomoc kako bi ponovo instalirao sistem na sestrinom android boxu. posto je zaglupeo i poceo kocit.Probao sam da ga vratim na fabricka podesavanja ali isto.
ne znam koja je marka upitanju jer ne pise nista na njemu. znam samo da ima Android 4.4.4 verziju na sebi.
Ako moze stavio bi verziju 5 pa ako neko zna reci kako da to uradim bio bi zahvalan.
 
VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.654
Android sistem ne možeš da instaliraš.
Možeš samo da nađeš njegov firmver, striktno za taj uređaj (ili neki njegov klon), staviš ga na mSD karticu i preflešuješ iz recovery-ja.
Verziju OS-a 5 ili noviju, možeš da ubaciš samo ako postoji.
Sve ovo samo ako znaš u slovo/znak tačnu oznaku uređaja, i ako dotični brend ima svoj sajt i podršku.
Ako nema, kao uglavnom većina kineskog đub... pardon, kineskih proizvoda, onda uglavnom možeš da se slikaš sa njim. Ili da probaš u nekom servisu u kome stvarno znaju svoj posao.
 
Član
Učlanjen(a)
28.11.2011
Poruka
225
Android sistem ne možeš da instaliraš.
Možeš samo da nađeš njegov firmver, striktno za taj uređaj (ili neki njegov klon), staviš ga na mSD karticu i preflešuješ iz recovery-ja.
Verziju OS-a 5 ili noviju, možeš da ubaciš samo ako postoji.
Sve ovo samo ako znaš u slovo/znak tačnu oznaku uređaja, i ako dotični brend ima svoj sajt i podršku.
Ako nema, kao uglavnom većina kineskog đub... pardon, kineskih proizvoda, onda uglavnom možeš da se slikaš sa njim. Ili da probaš u nekom servisu u kome stvarno znaju svoj posao.

Uhhh, znaci moracu da razocaram seku :( kupicu joj nov a ovaj u smece.
Hvala na odgovoru.
 
Natrag
Top