Pomoć oko prepravke PVR SimpleIPTV

Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.505
posto sam sada kod sebe menjao tagove za EPG za sve najbitnije kanale i doso do znanja da ne ferceraju za kanale bein sports od 9 pa na dalje....imao pa bi jos jednu zelju da ako je moguce da se ubaci tagovi za slovencki sportklub 1...jer taj sportklub 1 jedan je po malo razlicit od slovenije,hrvatske i srbije....ostali su verovatno isti.....
 
Učlanjen(a)
21.12.2012
Poruka
420
posto sam sada kod sebe menjao tagove za EPG za sve najbitnije kanale i doso do znanja da ne ferceraju za kanale bein sports od 9 pa na dalje....imao pa bi jos jednu zelju da ako je moguce da se ubaci tagovi za slovencki sportklub 1...jer taj sportklub 1 jedan je po malo razlicit od slovenije,hrvatske i srbije....ostali su verovatno isti.....
Ni meni nerade beIN Sports od 9 pa na dalje,uveri se sam na slici......?!!!!!??

screenshot003.png
 
Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.505
ne znam de je greska....provjerio vec par puta....proradili mi 11-15....a 9 i 10 jos uvek nece....

kako da povuce slicicu ako stavim link u PVR? na ovu moju liniju nece nikako....povuce samo 7 slicica od 389....sta moram jos izmjeniti?

Kod:
#EXTINF: -1 tvg-shift=2 tvg-id="beIN Sports 9" tvg-logo="bein Sport 9.png" ,bein Sport 9
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.505
opet ja....dosta sam testirao obe verzije EPG ali donosim zakljucak da su veoma razliciti....skoro sasvim tocan je trenutacno EPG sa ove adrese....

Kod:
http://epg.serbianforum.org/epg.xml.gz

sa ove druge koja nije jos zvanicno vani EPG nije tacan na svim bein sports te svima arena kanalima....na ostalih koliko sam vidio nema nekih znacajnih odstupanja.....ovo ne pisem samo tako da nesto pametujem....ja postujem svaciji rad ali dobro je da autori dobiju i povratne informacije ako su negde pojavile moguce greske.....lako se verovatno to moze ispraviti, samo je potrebno dati na znanje.....
 
Učlanjen(a)
21.12.2012
Poruka
420
Nema tu grešaka.....samo je pitanje kad se koji koji ažurira .
Izvor je isti ,promenjeno je kod njih na sajtu,zato se razlikuju epg.(ovo važi za kanale koji nemaju slike događaja)
epg.xml je odrađen 28.4. 14:29
epg_slike.xml je odrađen 27.4 20:50
 
Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.505
samo da pitam dal je sve ok sa epg za slike? kod mene trenutacno ne stoji epg za ni jedan kanal....pretpostavljam da je nesto do mene ali nista nisam menjao.....cak sam isao raditi komplet instalaciju ali uzalud trosio vreme.....
 
Natrag
Top