Pomoc oko posiljke!!!

Član
Učlanjen(a)
27.11.2012
Poruka
2
Znaci ovako...

Narucila sam knjigu iz Norveske i sad to treba da platim. Problem je (imam novac yes3) u tome sto bi trebalo da izvrsim internet transakciju (internet banking) ali nemam mogucnost da se prijavim za debitnu karticu. Jedina opcija mi je da posaljem novac preko poste. Sad ima tamo nesto sa uputnicom Western Union-a...bla,bla...i sad me zanima, [INFORMACIJA]jel meni treba bankovni racun za to, da li uopste saljem iznos u kesu...POMOZITE! :) [/http://www.posta.rs/struktura/lat/posalji/transfer-novca-inostranstvo.asp]
 
Član
Učlanjen(a)
15.10.2010
Poruka
6
Postoji način da kod Komercijalne banke otvoriš Visa internet karticu koja važi godinu dana i na koju sama uplaćuješ sredstva po potrebi kada nešto kupuješ,nisi u obavezi da imaš stalne prihode kao kod debitnih kartica.Ja sam je otvorio jer je to jedini način za plaćanje kod odobravanje vize za putovanje u Englesku.
 
Član
Učlanjen(a)
03.12.2009
Poruka
5.036
Ja sam u Intesi otvorila devizni račun da bih dobila karticu za internet transakcije. Nije bilo potrebno da primam platu preko njih (tad nisam ni imala posao). Sa tom karticom možeš plaćati onoliko koliko na kartici imaš a to je koliko ti sama uplatiš. Nije bilo nikakvih troškova za održavanje računa i sl. Jedino je pitanje koliko ti je hitno jer je meni Net kartica stigla posle par dana.:dont-know:
 
Natrag
Top