Pomoc oko paljenja monitora???

Član
Učlanjen(a)
02.11.2010
Poruka
83
Pre 2 dana drugar mi dao tv karticu za komp i ja je ubacim probam ono nece da mi se upali monitor nema nista od slike ja skinem tv karticu ono opet nista ne cuje se ni ono bip a proveravao sam na drugi komp od druga procesor ram graficku i sve je ok radilo....mada posle 5 puta kad sam pokusavaoo moja graficka na tom imala je neke crte nzm ni jaa onako ko da nije nesto uredu a prvi i drugi put je radilo moze li neko da mi pomogne sta da radim sta nije uredu ako se nekom vec desio ovaj problem???hvala vam unapred
 
Član
Učlanjen(a)
28.09.2009
Poruka
856
Evo sta ces uradit pre nego potvrdimo da ti je graficka otisla:
Izvadis sa ploce bateriju, izvadis ram-ocistis nekom cetkicom slot rama i ocistis opet cetkicom slot graficke, Nakon par minuta sve nabrojane delove vratis na svoje mesto i startas komp, ako radi-to je to, ako ne, pozajmis od ortaka drugu graficku i uslotujes je na svojoj plocii probas.
Ako je tek tada sve ok, znas da je otisla graficka, ako nije, onda je maticna, to ti je to !
Poz
 
Član
Učlanjen(a)
16.08.2010
Poruka
146
Evo sta ces uradit pre nego potvrdimo da ti je graficka otisla:
Izvadis sa ploce bateriju, izvadis ram-ocistis nekom cetkicom slot rama i ocistis opet cetkicom slot graficke, Nakon par minuta sve nabrojane delove vratis na svoje mesto i startas komp, ako radi-to je to, ako ne, pozajmis od ortaka drugu graficku i uslotujes je na svojoj plocii probas.
Ako je tek tada sve ok, znas da je otisla graficka, ako nije, onda je maticna, to ti je to !
Poz


Da uzmi proveri kod tog tvog druga da li će moći grafička ali ako su izašle neke crte verovatno da si negde napravio grešku i zeznuo stvar ali nadam se da grešim
 
Član
Učlanjen(a)
02.11.2010
Poruka
83
Pa kad sam ubacivao moju graficku na drugi komp radila je ok 2 puta 3 put kad sam stavio pokazivale su mi se crte neke...nzm probacu da stavim kod sebe drugu graficku ako je do toga dace valjda bog inace sve sam procistio procesor graficku ram sve sve i nista...ako mi otisla maticna mogu se slikam :( hvala ljudi kad budem probao javljam sta je bilo :)
 
Natrag
Top