Pomoc oko naziva filma!!!

Član
Učlanjen(a)
27.07.2009
Poruka
1.612
radnja filma slican film tarzanu ,gospodaru zivotija, George of the Jungle on ima dve lasice i tigra i putuje kroz vreme plz help film je fantastican
 
Član
Učlanjen(a)
29.12.2009
Poruka
144
To jeste Gospodar zveri, nekada su satirali sa njime na RTS-u. Više dođe kao kombinacija Tarzana i Konana.
 
Član
Učlanjen(a)
21.02.2010
Poruka
11
Da, film se zove Gospodar zveri. I meni se mnogo dopada. Bolji mi je od Konana. :)
 
Član
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
2
poz, treba mi pomoc oko filma, tacnije nemogu da se setim naziva..
radi se o kineskom filmu, prijateljstvu i izdaji
na pocetku se govori o tri najbolja druga, mnogo su bliski, zive na tajlandu i pocinje gradjanski rad, zajedno pomazu jedno drugome....kasnije jedan od njih ih izda da bi preziveo..nzm bolje da objasnim
ako me neko razumeo nek mi javi u skorije vreme
unapred hvala
 
Učlanjen(a)
31.03.2010
Poruka
1
Nadam se da ovoj temi pripadaju i serije čijih naziva ne možemo da se setimo.

Da li se neko seća ruske serije koja se davala, mislim, na trećem kanalu rts-a, tokom devedesetih? Rađena je po bajkama i sinhronizovana na srpski, ali samo jednim glasom. U uvodnoj špici pojavljuje se petao koji svira gitaru ili neki drugi žičani instrument.

Sećam se i delova pojedinih epizoda. Ne znam koliko bi to moglo da pomogne, ali da pokušam:

I: Jedan decak (verovatno, carev sluga) zna nešto o caru, ne može da trpi teret tajne, pa tajnu kaže u šuplje drvo. Od drveta naprave doboš, iz koga odzvanja careva tajna... - neka od verzija U cara Trojana kozije uši

II: Neki čovek, na neki način dobije pravo na tri želje... Poslednju želju izgubi kada konja pošalje dođavola...

Ako se neko seti naziva, neka javi!

Hvala, unapred!
 
Član
Učlanjen(a)
15.12.2010
Poruka
2
Zeleo bih da vas pitam u vezi naziva nekih filmova koje sam davno gledao ali sam
zaboravio naziv filma pa bih da to saznam ali znam da opisem filmove.

Opis filma:

1.film je s kraja osamdesetih radnja filma se desava u izraelu rec je o nekim agentima mosada dva muskarca i zena su glavni akteri jedan od agenata lazno gine a ta zena zna da je on ziv dok ovaj drugi misli da je mrtav on se zgotivi sa njom i ovaj sto je navodno mrtav postavljaju bombu kod nekog velikog zvona u jerusalimu ili neki grad u izraelu na kraju on uspeva da osujeti taj njihov plan i da ih spreci u tome.Film bi trebao da se zove:eek:paki ili tako nesto!

2.film:italijansko-francuska koprodukcija iz 1981 zove se:Kanalima zlata, tako je preveden na nas jezik ali ga nigde nema pod tim imenom!film govori o pljackasima
koji kopaju tunel od metroa do banke i uspevaju da opljackaju banku.Policija uspeva da uhvati jednog ali on na sudjenju iskace kroz prozor...

3.film:spageti vestern pocetak:nekog lika izvode pred streljacki vod a iza njih stoji neki lik u vojnickoj uniformi i sve to gleda i gricka kikiriki i on pokoka ovaj streljacki vod i povede sa sobom ovog sto je trebao da bude streljan u potrazi za nekim zlatom taj sto je gricko kikiriki ovaj lik ga oslovljava sa majoree...

4.film:zgodna novinarka odlazi u zatvor da intervjuise zatvorenika on ubzo izlazi i zaposljava se kod nje u redakciju opsednut je njom pocinje da se zabavlja sa njenom cerkom,kada god se uznemiri mora da se ubode s necim u saku da bi se smirio,zadavi sefa te redakcije u kolima...

Izvinite zbog duzine opisa.Ali stvarno ako neko moze da mi pomogne da saznam nazive ovih filmova, unapred mnogo hvala!Pozdrav!

Dodato posle 3 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Zeleo bih da vas pitam u vezi naziva nekih filmova koje sam davno gledao ali sam
zaboravio naziv filma pa bih da to saznam ali znam da opisem filmove.

Opis filma:

1.film je s kraja osamdesetih radnja filma se desava u izraelu rec je o nekim agentima mosada dva muskarca i zena su glavni akteri jedan od agenata lazno gine a ta zena zna da je on ziv dok ovaj drugi misli da je mrtav on se zgotivi sa njom i ovaj sto je navodno mrtav postavljaju bombu kod nekog velikog zvona u jerusalimu ili neki grad u izraelu na kraju on uspeva da osujeti taj njihov plan i da ih spreci u tome.Film bi trebao da se zove:eek:paki ili tako nesto!

2.film:italijansko-francuska koprodukcija iz 1981 zove se:Kanalima zlata, tako je preveden na nas jezik ali ga nigde nema pod tim imenom!film govori o pljackasima
koji kopaju tunel od metroa do banke i uspevaju da opljackaju banku.Policija uspeva da uhvati jednog ali on na sudjenju iskace kroz prozor...

3.film:spageti vestern pocetak:nekog lika izvode pred streljacki vod a iza njih stoji neki lik u vojnickoj uniformi i sve to gleda i gricka kikiriki i on pokoka ovaj streljacki vod i povede sa sobom ovog sto je trebao da bude streljan u potrazi za nekim zlatom taj sto je gricko kikiriki ovaj lik ga oslovljava sa majoree...

4.film:zgodna novinarka odlazi u zatvor da intervjuise zatvorenika on ubzo izlazi i zaposljava se kod nje u redakciju opsednut je njom pocinje da se zabavlja sa njenom cerkom,kada god se uznemiri mora da se ubode s necim u saku da bi se smirio,zadavi sefa te redakcije u kolima...

Izvinite zbog duzine opisa.Ali stvarno ako neko moze da mi pomogne da saznam nazive ovih filmova, unapred mnogo hvala!Pozdrav!
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
23.02.2010
Poruka
1
Zdravo! Davno sam gledala ovaj film, bio je na TV Pinku 2006. godine. Ne znam kako se zove. Znam samo da se radi o nekoj zveri koja ubija i kontroliše ga neka žena. I znam da ta zver ulazi u zemlju kod nekog drveta. Sećam se jedne scene da su svi u crkvi i ulazi čovek. Kaže da mu je povređena žena. Na kraju se ispostavi da baš ta žena kontroliše tu životinji. Na kraju filma i ona ulazi u to drvo, uvlači je i umire. Valjda sam dobro objasnila. Mislim da glumi Žerar Depardje,ako se ne varam. Hvala unapred na pomoći!
 
Natrag
Top