Pomoc oko mozile!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.982
E ja sam takva iskustva imala baš sa Kasperskim, zato se sad i kunem u Avast. Nikada nikakvih problema, a ovo mi je treći računar na kome ga imam... :)
 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
nemoras da brises avast samo ga ugasi. ugasi sve zastite u avastu i instaliraj esentials sto je sky cini mi se naveo i dobro ga iskeniraj. avast i druge av nemozes izbrisati tek tako. treba ti mali programcic za skidanje avasta. ima ovde na forumu. postavicu cu link malo kasnije. cini mise al mozda ti je upaljena opcija u avastu za blokiranje malicioznih stranica i cim naleti na stanice gdje ima puno krekova i patcheva on ih vidi kao potencijalnu opasnost i neda ti da ih otvoris.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
05.01.2010
Poruka
1.849
Craysis,kad si pomenuo patcheve,ja sam sinoc pokusala da skinem neki film i pojavila mi se poruka,sad ne mogu tacno da se setim koja,nesto kao upozorenje,i izasla sam odatle.Moguce da je to u pitanju.Moze li navigacija,sta sledece da uradim?
 
Član
Učlanjen(a)
29.10.2009
Poruka
1.416
cini mise al mozda ti je upaljena opcija u avastu za blokiranje malicioznih stranica i cim naleti na stanice gdje ima puno krekova i patcheva on ih vidi kao potencijalnu opasnost i neda ti da ih otvoris.
...slazem se sa ovim...avast je poznat po ovome...
...a mozes pokusati ovako..
1. uninstall Firefox
2. nadi i obrisi "C:\Documents and Settings\<TVOJ USERNAME>\Application Data\Mozilla" ili iskopiraj ovaj folder negde ali ga obrisi sa originalne lokacije
3. najdi i obrisi "C:\Documents and Settings\<TVOJ USERNAME>\Local Settings\Application Data\Mozilla"
4. instaliraj Firefox
5.ako radi ponovo je kreirao gornje foldere... Ako hoces da povratis sada vec izgubljene bookmarke.. ugasi FF.. idi u staru kopiju i nadji file bookmarks.html i prebaci ga u novi profile... kada sledeci put pokrenes FF trebalo bi da imas stare bookmarke.

ako neradi.. (tj. nemoze da otvori stranu).. onda nesto blokira njegovu komunikaciju sa interentom...a to je verovatno firewall.

...ako nemas rezultata..moras da deinstaliras avast..i proradice IE i FF...

...prvo pokusaj da odradis..kao sto sam ti napisao u p.p.;)

...ako vec koristis antivirus...avast
..instaliraj..firewall.. Comodo Firewall
i
...instaliraj i Malwarebytes Anti-Malware ..(free verziju).. i povremeno skeniraj računar..
http://serbianforum.org/anti-virus/28366-malwarebytes-anti-malware.html
i ovo je odlican
http://serbianforum.org/anti-virus/28369-spyware-cease.html

...za ciscenje smeca..Ccleaner

...imas sve na forumu...u boki71 spisku...dobro odradjeno...
http://serbianforum.org/anti-virus/47502-antivirusi-alati-saveti-za-zastitu.html

 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
05.01.2010
Poruka
1.849
Hvala svima vama koji ste se potrudili da mi pomognete oko resavanja problema.
Mozila je opet moj pretrazivac!
 
Član
Učlanjen(a)
29.10.2009
Poruka
1.416
...cestitam Ivanjuska...nastavi sa uzivanjem na forumu...
...pozdrav...;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top