Pomoc oko mozile!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
05.01.2010
Poruka
1.849
Da krenem od pocetka.
Uvek koristim mozilu.danas sam ukljucila racunar,sistem se redovno podigao,kasnije sam htela da pokrenem mozilu,i racunar se sam resetovao.Pokusala sam opet da udjem i nista se nije desilo,nikakva poruka...
Izbrisala sam je ,ubacila ponovo i opet restart,i nista.
Htela sam da ubacim novu javu,ali kze da vec imam instaliranu novu ,tako da nebih dalje sama improvizovala,a na mozz,sam navikla.Sta dalje?
 
Poslednja izmena:
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.982
Skeniraj kompjuter, liči na to da ima neki virus. Koji program za zaštitu koristiš?
 
Član
Učlanjen(a)
05.01.2010
Poruka
1.849
Avast,sada sam u exploreru,i u toku pretrage mi je par puta izbacio poruku-Avast script blok.
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.982
Znači da ima nešto što ti napada računar. Prvo apdejtuj Avast, pa ga onda pokreni da skenira ceo računar. Ja se u Avast kunem, ovo je treći računar na kome ga koristim i nikad nisam imala problema. Ako ima nečega, on će ga naći.
Znači, "apdejt", pa "tru sken", da se vidi šta je u pitanju...
 
Član
Učlanjen(a)
05.01.2010
Poruka
1.849
Ja sam apdejtovala i pustila standard sken ,izbacio je da nema inficiranih fajlova.
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.982
Pokušaj ovo što ti Sky kaže, ali proveri i da li ti je uključen fire wall u Windows-u, ako nije, uključi ga.
 
Član
Učlanjen(a)
05.01.2010
Poruka
1.849
Ajd pre nego krenem ,da li da ostavim Avast?
Nesto kao dva antivirusa se ne trpe i to.


Duznost majke zove,vracam se za pola sata.Da javim da ne ispadne da mi vi pomazete a ja ne reagujem.Hvala na dosadasnjem trudu,nastavljam kasnije.
 
Poslednja izmena:

Sky

Član
Učlanjen(a)
05.10.2009
Poruka
1.647
Izbrisi Avast i obavezno restart.......

a posle toga ono sto sam ti napisao
 
Član
Učlanjen(a)
03.03.2010
Poruka
0
avast

ja se NE kunem u Avast,posebno ako nije 'plaćen'.Imao sam ga zajedno sa mnooogo virusa,crvića itd.
Sestro,menjaj antivir.
Ali opet ja sam glup za te stvari.Ali imam Kaspersky,tj KIS

:dntknw: i wacko2
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top