Pomoc oko kupovine laptopa HITNO

Član
Učlanjen(a)
22.09.2012
Poruka
10
Za nekoliko dana kupujem laptop. Laptop mi prvenstveno treba za fax. Planiram da upisem nesto u vezi programiranja, web dizajn i tome slicno. Znaci, laptop treba da je stabilan, brz, pouzdan... Necu ga koristiti za igrice tako da mi je graficka nebitna. Zelim dakle dobar procesor(4 jezgra, preko 2 Ghz, da ima kes memoriju), solidnu RAM memoriju (4-8 gb) i hard disk (750 gb pa na vise) . Verovatno ce uvek raditi sa vise upaljenih programa, pretrazivac ce biti prepun prozora, slusacu Tomu Zdravkovica i tome slicno. Koja je po vama marka najbolja? Meni se iskreno najvise svidjaju Toshiba, Asus i Acer. Najbolje bi bilo kada bi vi meni preporucili neki iz winwin.rs prodavnice, jer tu ga jedino mogu kupiti. Cena do 500e. Hvala svima unapred. Zivi bili.
 
Član
Učlanjen(a)
28.01.2010
Poruka
69
Sam si dao odgovore na sva ova tvoja pitanja! Stavis pare u dzep,odes u njihovu prodavnicu,vidis sta imaju u ponudi a da ispunjava tvoje zahteve i problem resen.Licno mislim da ce ti trebati vise od 500 evrica.
 
Član
Učlanjen(a)
07.08.2013
Poruka
282
Kod:
http://www.winwin.rs/laptop-hp-probook-4540s-h5j76ea-15-6-core-i5-3230-4gb-750gb-amd-hd7650m-2gb-bt-hdmi-1183522.html
Preporucujem ti ovu masinu, jer je za ovu cijenu odlican laptop sa kojim neces imati problema.
Ima moj kolega na faksu, cak pokrece i bolje igre s njim.
 
Natrag
Top