pomoc oko izbora i izrade slep vozila

Učlanjen(a)
14.04.2013
Poruka
1
pozz drugari molim za pomoc

skupio sam neki novac i isplanirao da otvorim slep sluzbu jer u mom kraju ih veoma malo ima

tu se javlja problem, koje vozilo, koja duzina sasije, dali prepravljati kombi ili kamion, kakav navoz napraviti ,dali hidraulicni ili obican?
u svemu tome dosao sam doideje da uzmem iveco dejli 30-13 kamionce (mislim damu je ta oznaka) i da na njemu napravim slepku. posto vec 15 godina sam iskusan bravar i varioc to mi nece biti problem, mada mi sada sve cesce pada napamet hifdraulicna platvorma za koju nigde nemogu da nadjem neki nacrt izrade ili tako nesto.

hteo bih sa vama da se posavetujem i oko izbora vozila jer ovo i nije definitivno vozilo koje sam gore napisao.

hteo bi neko da me uputi posto iveco kombi ima sasiju,dalije isplativije kombi prepraviti uslep vozilo jer kombi mogu naci jeftinije nego kamioncic?

i naravno dali neko zna koliko su atesti za slep vozilo?

molio bih dame neko uputi jel bas neznamnista o ovome?

hvala unapred
 
Učlanjen(a)
11.11.2012
Poruka
2.164
Niko da ti odgovori :D
A i ti se nisi bas pretrgao na forumu pa ako resis da udjes napisi sta si odlucio na kraju i kako ide posao?
inace ako neko novi planira isti biznis, a cita ovo, moje misljenje hidraulicni prepravljeni kombi. Najbolja kombinacija po meni, sve ostalo je nadogradnja i budzenje vremenom ako posao krene.
Pozz
 
Natrag
Top