Pomoc oko interneta

Član
Učlanjen(a)
06.12.2010
Poruka
138
U zadnje vreme mi je internet dosta usporio sporo otvara web sajtve i nekad ispise da nije dostupno.A od juce mi youtube sajt neotvara nikako,samo kad citam vesti pa ima snimak tad ga pusti.Pomoc?!
 
Član
Učlanjen(a)
06.12.2010
Poruka
138
Google chrome,i kada skidam i kada neskidam isto je.

Uspeo sam rucno sam podesio dns na 8.8.8.8
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
16.03.2010
Poruka
542
kada se dodje do ovakve situacije to znaci samo jedno a to je da je vreme za sredjivanje kompa i nov sistem.preporucuje se da kod racunara koji se koriste cesto za surf netom da se sistem radi za najmanje 6 meseci zbog svakojakog djubreta koje maltretira masinu i samim tim i vlasnika.
 
Učlanjen(a)
17.12.2013
Poruka
4
iI ja imam problem oko interneta. U poslednje vreme kad postavim neka podešavanja na chroome-u naprimer temu sledeći put ka uđem u internet izleti mi prozorčić na kom piše da postavke nemogu biti pročitane i zato neće biti sačuvane. Ako neko zna rešenje nek se javi jer me ovaj problem užasno nervira. HVALA UNAPRED!
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.333
Isto reinstal Brovswera.pa ako ne uspe onda Repair sisrema.ako ni to ne uspe onda mora novi sistem.
 
Član
Učlanjen(a)
06.12.2012
Poruka
406
imas na internetu www.speedtest.net tu proveri da li ti je sa interneta sve ok.ako je internet uredu sto predpostavljam da jeste.onda preventivno mozes reinstalirati pretrazivac.ali ti to nece mnogo pomoci,jer se vremenom racunar zaglavi od gluposti koje ga opterecuju a obicni korisnik to nevidi, upravo sto je "konobar019" napisao tako je.
i ja imam isti problem sa laptopom i dosta se puno grije ,ali se boim reinstalirati sistem ,kontam da necu vratiti onako kako je bilo,na laptopu je orginalni fabricki licenciran win7 64bitni
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.333
Uskoro te to ceka ako je tako kao sto pises da se dosta greje i da koci.Ako ti je instalacioni DWD ispravan,nema cega da se plasis,nego uradi reinstal OS-a.
 
Natrag
Top