POMOC oko directx !!!

Član
Učlanjen(a)
09.01.2013
Poruka
21
Imam laptop windows 7 i imam problem oko directx odnosno nmg da igram igrice
Prije neki dan sam skinuo igru League of Legends i nije mi htjela radi jer pise da nemam directx 9.0 ja sam ga skidao i pokusavao instalirati ali ne znam da ga instaliram ili nece !

Pa sam juce skinuo GENERALS pa mi isto tako trazio directx ja msm 8.1 da je trazio i nikako nmg da nadjem i skinem
Molim vas pomozite mi da skinem i instaliram directx da bi mogao igrati igre posebno League of Legends jedan dobar tutorial gdje imam sve a da nema neki virus ili tako nesto .. pomozite i hvala !
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2012
Poruka
1.272
Imam laptop windows 7 i imam problem oko directx odnosno nmg da igram igrice
Prije neki dan sam skinuo igru League of Legends i nije mi htjela radi jer pise da nemam directx 9.0 ja sam ga skidao i pokusavao instalirati ali ne znam da ga instaliram ili nece !

Pa sam juce skinuo GENERALS pa mi isto tako trazio directx ja msm 8.1 da je trazio i nikako nmg da nadjem i skinem
Molim vas pomozite mi da skinem i instaliram directx da bi mogao igrati igre posebno League of Legends jedan dobar tutorial gdje imam sve a da nema neki virus ili tako nesto .. pomozite i hvala !

Koju konfiguraciju imas napisi?
 
Član
Učlanjen(a)
09.01.2013
Poruka
21
System :

Procesor: AMD E 450 APU with Radeon(tm) HD Graphics 1.65 GHz
Installed memory (RAM) 4,00GB(3,60GB usable)
System type: 64-bit Operating System
Pen and Touch: No Pen or Touch Indup is avaible for Display

Jel ovo ?
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2012
Poruka
1.272
System :

Procesor: AMD E 450 APU with Radeon(tm) HD Graphics 1.65 GHz
Installed memory (RAM) 4,00GB(3,60GB usable)
System type: 64-bit Operating System
Pen and Touch: No Pen or Touch Indup is avaible for Display

Jel ovo ?

Skini program
dx web installer i pokreni ga on ce pronaci sve dx-eve koji ti nedostaju i instalirati ih!
A sto se igrica tice posle instalacije igrice potrazi folder (ako je iso format otvori je sa power iso ili
ultra iso programom) redist ili win32 tu su ti dx i ostali programi
koje igrica koristi!
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top