Pomoc oko Agp Graficke Radeon x1950 pro

Član
Učlanjen(a)
02.11.2010
Poruka
83
Ovako radila je sasvim ok i rokno kratki spoj na maticnoj i naravno crkla maticna ja kupio drugu.. ubacio upalim komp radi sve ok cim udjem na youtube posle nekog vremena nestane slika i mora reset i opet cim upalim sve isto... u skorije vreme mnogo manje vremena treba da se to desi. Menjana pasta na gpu pro...probana grafa na drugu masinu znaci graficka je.. e sad sta ja mogu da uradim povodom toga? primetio sam da se greje al to nije nista strasno za nju

ATI Radeon x1950 pro Agp x8 512/256bit
 
Učlanjen(a)
28.02.2012
Poruka
5.131
Ovako radila je sasvim ok i rokno kratki spoj na maticnoj i naravno crkla maticna ja kupio drugu.. ubacio upalim komp radi sve ok cim udjem na youtube posle nekog vremena nestane slika i mora reset i opet cim upalim sve isto... u skorije vreme mnogo manje vremena treba da se to desi. Menjana pasta na gpu pro...probana grafa na drugu masinu znaci graficka je.. e sad sta ja mogu da uradim povodom toga? primetio sam da se greje al to nije nista strasno za nju

ATI Radeon x1950 pro Agp x8 512/256bit


Za početak bi mogao instalirati drajver za tu grafiku :crazy_pit:

Verzija 10.2...:D
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
02.11.2010
Poruka
83
druze ni ne stigne do win-a sada ponekad... tako da nije do drivera + sto naravno i ima instaliran driver.

Edit: S tim sto ne mora ni da se dira komp ugasice se.. ugasi se montor fora kao da je ugasen komp al nije i dalje vrte ventilatori ali slike nema..reset i opet isto posle nekog vremena u bios udjem to se desi znc ne bira vreme.

Nije driver. Nije maticna nije hard disk niti procesor odma da se zna.. kao sto rekoh isprobano na 2 masine isto se desava.. win7 i win xp isto.
Na te 2 masine + moja sasvim ok rade druge graficke.
 
Učlanjen(a)
28.02.2012
Poruka
5.131
Uzmi školsku gumicu pa izvadi ram module i očisti kontakte gumicom. To uradi i sa grafičkom...
 
Član
Učlanjen(a)
02.11.2010
Poruka
83
Grafu sam cistio al ram nisam. Provereno je na 2 masine isto se desava tako da ne verujem u ram al cu uradim to pa javim kako i sta bude.
 
Natrag
Top