Pomoc 'No video with supported format and MIME type found'

Učlanjen(a)
15.02.2010
Poruka
60
Na Mozili i na operi kada hocu da pustim video izbaci mi 'No video with supported format and MIME type found'.Molim vas ako moze neko da mi kaze u cemu je problem i da mi kaze kako da ga otklonim.To izbacuje na pojedinim sajtovima ne na svim.Unapred hvala.
 
Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
Mali dodatak ovde, ako se sme. Moze da se desi da ima cak i instaliran fles player, pa da opet nece, takodje i problemi sa HTML 5, koji koristi MP4 and OGV. Ako se desi da i posle instaliravanja kodeka iskace poruka "No video with supported format and MIME type found", onda se u podesavanjima browsera ovo resava direktim dodavanjem,
AddType video/webm .webm
AddType video/mp4 .mp4
... sad zavisno koji je browser, pogleda se kako su dodate ostale extenzije , pa se dodaju i ovi, znaci u konfiguraciju se direktno upise. Problem moze da se resi i dodavanjem Addona, extezije, za gore navedeni pretrazivac ili autoapdejt browsera, koji ne podrzavam. Primer podrzanih kodeka, moze se videti na ovom bajatom sajtu, onako uz put.
Kod:
[URL="https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/HTML/Supported_media_formats"]Supported_media_formats[/URL]
Kolko se secam, kroz Tools se udje Preferences,pa Advanced, pa u downloads i u MIME type dodate extenzije sa Add, a na edit odredite sta se desava (use plugin, recimo Javin flesh ili drugi, plugin mora biti instaliran). Na staroj se operi u tajna podesavanja ulazilo komandom,
PHP:
opera:config
upis umesto adrese sajta...dal jos vazi pojma nemam.
P.S...pojedini sajtovi upotrebljavaju i neke druge plajere,Shock, QuickTime itd, pa ih treba instalirati, ...eventualno.
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top