Pomoc - konvertovanje sadrzaja sa YouTube u AVI

Član
Učlanjen(a)
27.04.2010
Poruka
31
Da li mi mozete pomoci sa savjetom.Sa YouTube sam do sada skidala serije sa JDownloader2.Problem je u tome sto sam nakon skidanja te iste serije morala konvertovati u AVI format da bi se mogla gledati na TV jer DVD player podrzava samo taj format.Konvertovala sam sa WinX Free Convertorom. Da li mi mozete dati savjete:
1.kako je to najlakse i najbolje uraditi(nemam nikakvo znanje o tome kako sta podesiti)
2.koji je najbolji i najbrzi konvertor za to(kako ga podestiti)

Evo konkretan primjer:
serija sa YouTube,
256kbit/s M4A-Audio
360p MP4-Video
Koji od ova 2 da downlodujem i konvertujem?


Svaki savjet je vise nego dobro dosao za laika kakav sam ja,jer je ovo zaista posao koji nema kraja
sad.gif

Da ne bude zabune,ovo snimam starijoj osobi koja iskljucivo gleda preko DVD playera.
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.333
Format Factory.Kad ga instaliras i kad se otvori nadjes snimak sa you tube i kliknes na ikonicu u koji hoces format konvertovati.Jednostavan program,a mocan i besplatan je.
 
Član
Učlanjen(a)
06.07.2011
Poruka
121
Dobar a i brzo konvertuje
Kod:
http://www.videoconverterfactory.com/video-software.html
 
Poslednja izmena od urednika:
VIP IPTV
Učlanjen(a)
03.12.2012
Poruka
2.385
Da li mi mozete pomoci sa savjetom.Sa YouTube sam do sada skidala serije sa JDownloader2.Problem je u tome sto sam nakon skidanja te iste serije morala konvertovati u AVI format da bi se mogla gledati na TV jer DVD player podrzava samo taj format.Konvertovala sam sa WinX Free Convertorom. Da li mi mozete dati savjete:
1.kako je to najlakse i najbolje uraditi(nemam nikakvo znanje o tome kako sta podesiti)
2.koji je najbolji i najbrzi konvertor za to(kako ga podestiti)

Evo konkretan primjer:
serija sa YouTube,
256kbit/s M4A-Audio
360p MP4-Video
Koji od ova 2 da downlodujem i konvertujem?


Svaki savjet je vise nego dobro dosao za laika kakav sam ja,jer je ovo zaista posao koji nema kraja
sad.gif

Da ne bude zabune,ovo snimam starijoj osobi koja iskljucivo gleda preko DVD playera.
[hl]Mozes direktno prilikom skidanja sa You Tube da odredis u koji ces format a to ces uraditi sa odlicnim programom za koji cu ti ostaviti torent link,a i obicni link za download ako se sa torentima ne snalazis bice dole na dnu.Skini instaliraj i uzivaj.[/hl]
Torent preuzimanje
2di0w09.jpg

YouTube Downloader (YTD) Pro 4.8.9.8


2wcnqth.jpg

[hl]PS:Kada instaliras program ne pokreces ga nego kopiras krek iz posebne fascikle koja dodje uz program i krekujes ga tako sto ces taj fajl ubaciti u folder gdje se program instalirao time je zavrseno licenciranje i program je u full verziji sto znaci PRO. Odredjeni video sa You Tube ubacujes u program tako sto kopiras link ispod videa bas kao da ces ga na fb i ubacis link videa gore gdje pise "Enter the URL"
Dole gdje ti strelica pokazuje tu biras u koji format da konvertujes ja sam ti pokazao AVI ali vidis ima i drugi od kojih je naj zanimljiviji mp3 sto znaci moces i muziku da dobijas od You Tube videa.Ovde gdje ti pise "Save to" tu klikni i odredi desktop da ti sve skinuto ide na radnu povrsinu jer tako ces najlakse da se snalazis. [/hl]

Ako ne znas da skidas sa torenta evo ti obican download koji sam ja postavio za tebe.
Klasican download
2di0w09.jpg

YouTube Downloader (YTD) Pro 4.8.9.8 + Crack
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top