Šta je novo?
SerbianForum

Dobrodošli na SerbianForum.org, mjesto na kojem možete pronaći apsolutno sve, mjesto druženja i odlične zabave!

Pomoc i snalazenje na SerbianForumu

• Začetnik teme boki71
  • Datum pokretanja
nenadmitc80

nenadmitc80

Član
Da li na SerbianForum-u postoji neki forum o poslovima u inostranstvo?I gde da postavim ovu temu u "razmatranje"?

Милојковић

Милојковић

možda sam ćorav ali ne vidim opciju da editujem post ?
Kad sam već uočio problem da pomognem, kad se uspešno postavi post, sa leve strane ispod posta, gde se nalazi vreme postavljanja posta, ima jedna olovka, crveni znak za brisanje, i zastavica za prijavu zloupotrebe, ta olovka je simbol za editovanje posta, tj. ispravku. Pozdrav

G

Greskac

Član
Postoji li mogucnost da se chat ne vidi novim clanovima ili onima bez minimum nekog broja postova, recimo 10 ?

Mnogi se tek registruju i dodju na chat "moze li ovo, moze li ono" bez da koriste malo pretragu. Razumem ja da smo mi stariji clanovi tu i da bi pomogli novijima, i ja rado uvek izadjem nekome u susret ali mnogi to zloupotrebljavaju i zele sve servirano.

Zorro

Zorro

ADMINISTRATOR
Postoji li mogucnost da se chat ne vidi novim clanovima ili onima bez minimum nekog broja postova, recimo 10 ?

Mnogi se tek registruju i dodju na chat "moze li ovo, moze li ono" bez da koriste malo pretragu. Razumem ja da smo mi stariji clanovi tu i da bi pomogli novijima, i ja rado uvek izadjem nekome u susret ali mnogi to zloupotrebljavaju i zele sve servirano.
Hvala na prijedlog, razmotricemo ga.

G

Greskac

Član
Nista, sredjeno je. Sorry

Poslednja izmena:
N

nesalomljivi

Član
Ključevi nisu u code,molim primjer ključeva koji su u code ,HVALA

Kod:
Ključevi

bind

bind

¯™¯
MODERATOR
Evo prepravio sam ti ovaj tvoj post iznad.
Udji u taj svoj post da ga izmenis i videces kako treba.