Pomoc i snalazenje na SerbianForumu

Član
Učlanjen(a)
26.05.2013
Poruka
5
Da li na SerbianForum-u postoji neki forum o poslovima u inostranstvo?I gde da postavim ovu temu u "razmatranje"?
 
Član
Učlanjen(a)
27.03.2011
Poruka
265
možda sam ćorav ali ne vidim opciju da editujem post ?
 
Učlanjen(a)
30.04.2013
Poruka
3.249
možda sam ćorav ali ne vidim opciju da editujem post ?
Kad sam već uočio problem da pomognem, kad se uspešno postavi post, sa leve strane ispod posta, gde se nalazi vreme postavljanja posta, ima jedna olovka, crveni znak za brisanje, i zastavica za prijavu zloupotrebe, ta olovka je simbol za editovanje posta, tj. ispravku. Pozdrav
 
Član
Učlanjen(a)
19.08.2009
Poruka
930
Postoji li mogucnost da se chat ne vidi novim clanovima ili onima bez minimum nekog broja postova, recimo 10 ?

Mnogi se tek registruju i dodju na chat "moze li ovo, moze li ono" bez da koriste malo pretragu. Razumem ja da smo mi stariji clanovi tu i da bi pomogli novijima, i ja rado uvek izadjem nekome u susret ali mnogi to zloupotrebljavaju i zele sve servirano.
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
01.01.1970
Poruka
2.888
Postoji li mogucnost da se chat ne vidi novim clanovima ili onima bez minimum nekog broja postova, recimo 10 ?

Mnogi se tek registruju i dodju na chat "moze li ovo, moze li ono" bez da koriste malo pretragu. Razumem ja da smo mi stariji clanovi tu i da bi pomogli novijima, i ja rado uvek izadjem nekome u susret ali mnogi to zloupotrebljavaju i zele sve servirano.

Hvala na prijedlog, razmotricemo ga.
 
¯™¯
MODERATOR
Učlanjen(a)
21.11.2009
Poruka
28.450
Evo prepravio sam ti ovaj tvoj post iznad.
Udji u taj svoj post da ga izmenis i videces kako treba.
 
Natrag
Top