Pomoc!Driver for your network adapter?

Učlanjen(a)
29.10.2013
Poruka
16
Windows mi trazi da instaliram Driver for your network adapter? Jel moze neko da mi pomogne u pitanju je windows 7 ultimate 32-bit?

Hvala unapred na pomoci
 
Poslednja izmena od urednika:
VIP IPTV
Učlanjen(a)
03.12.2012
Poruka
2.385
Ok tu smo da ti se pomogne.Treba nam tacno naziv tvoje maticne ploce da bi ti mogli pomoci.Pokusaj da nam ovde napises naziv maticne jer po njoj se traze drajveri.
 
Učlanjen(a)
29.10.2013
Poruka
16
Ok,sad cu da vidim samo moram da uzmem srafciger da otvorim kuciste :) jel bas pise na maticnoj ploci koja je ?Izvini ovo prvi put radim :) hvala ti puno javljam ti kad vidim
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
03.12.2012
Poruka
2.385
Ok,sad cu da vidim samo moram da uzmem srafciger da otvorim kuciste :) jel bas pise na maticnoj ploci koja je ?Izvini ovo prvi put radim :) hvala ti puno javljam ti kad vidim
Ne treba da nista odvrces skidas samo ukucaj dxdiag u opciju run ili sa nekim programom za iscitavanje provjeri koji je tacan naziv maticne.Ostavicu ti ovde moj video sa you tube za jedan ok program koji ce ti sve iscitatiti
cpu-z-1-62
ovde ga skini
Kod:
http://www.filehippo.com/download_cpuz/

Tebi treba ova treca opcija u videu:
Motherboard vidjeces gdje ti pise model e to nam treba
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
29.10.2013
Poruka
16
ok aj sad cu videti

druze sad cu ti poslati sve u slikama za tu graficku samo momenat
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
18.06.2012
Poruka
1.272
Ok,sad cu da vidim samo moram da uzmem srafciger da otvorim kuciste :) jel bas pise na maticnoj ploci koja je ?Izvini ovo prvi put radim :) hvala ti puno javljam ti kad vidim

Ne moras da otvaras kuciste!
Skini program aida64 sa torenta registruj ga i u okviru programa ides u Motherboard sekcju
Pa onda opet na motherboard pri vrhu videces motherboard name to ti je tip ploce!
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
03.12.2012
Poruka
2.385
polako samo ti pokupi naziv maticne i da se vidi i kad se pronadje sto ti treba bice ti ostavljeno ovde radi mene ne moras da zuris vraticu se poslje ponovo ovde pa da vidimo sta se moze uraditi
 
Učlanjen(a)
29.10.2013
Poruka
16
Kod:
http://postimg.org/image/dbp336wtt/
 
Poslednja izmena od urednika:
Natrag
Top