[POMOC]Cudni programi

Učlanjen(a)
28.02.2012
Poruka
5.118
Nemaju veze drajveri iz sistema sa bootavenjem pre ucitavanja sistema. Drajveri sluze da sistem zna kako da koristi uredjaj... A cim nece da boot-uje pre jednostavno ne cita dvd. Tako da moze biti jedino nesto hardverski. Ne mora biti kvar uredjaja moze biti i prasina, eventualno da se nekako firmaware zeznuo. Mada ok to nije nikakv problem sada, kada svako ima bar 4Gb usb flash memoriju. Ja se iskreno ne secam kada sam koristio rezac, samo par puta rezao diskove bratu za cd player u kolima :D

10801743_744961532246980_3459288798457769411_n.jpg
 
Član
Učlanjen(a)
10.11.2009
Poruka
1.654
nema me 100 godina, a vidim lijepo ste se raspisali ovdje nego jeste rijesili problem i sta je uopste problem, mrsko mi citati silne stranice :p
 
Učlanjen(a)
08.10.2013
Poruka
59
nema me 100 godina, a vidim lijepo ste se raspisali ovdje nego jeste rijesili problem i sta je uopste problem, mrsko mi citati silne stranice :p

Dovoljno je samo prvi post moj da procitas i bice ti jasno sta je problem i jos jedan problem je taj da nece da ocita disk,svjetli lampica na romu pojavi se disk mali ono kod kurzora misa ali u my computer ne

EDIT:prvi problem (sa cudnim programima) sam uspio rijestiti system resotore pa sam poslije pokrenuo razne skenere(ccleaner,malwarebites) obiraso temp idt,ali drugi problem je ostao neresiv
 
Učlanjen(a)
11.04.2010
Poruka
481
Ako ciscenje nije dalo rezultata znaci da ti je stradao laser na DVD-ju. Jedino resenje - zamena drajva.
 
Član
Učlanjen(a)
10.11.2009
Poruka
1.654
ma stradao drive, nema dalje, zamijeni ga, a ovo sa procesima ovi cudni win-neki su virusi kako i kolege kazu, ako si reintalirao komp onda ih vise nemas i miran si, tu nemam sta pricati, vjerovatno su kolege do sad objasnile
 
Natrag
Top