Pomoć bogatim fudbalerima!

Član
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
2.348
Pomoć bogatim fudbalerima!
11. avgust 2009.


00007772.jpg


Defanzivac Midlsbroa, Endru Tejlor, rešio je da otvori specijalizovani sajt za pomoć fudbalerima "čije bogatstvo i mladost koriste zlonamerni trgovci", piše "Gardijan". Tejlor će na sajtu "Platinum Players" (Platinasti igrači) svojim mladim kolegama milionerima davati savete gde da kupuju robu, a da ne budu "opljačkani ili uskraćeni za usluge koje im sleduju".

Ideja je da bogataši iz Premijer lige (i poneki iz Čempionšipa) mogu da kupe posebne felne za svoj bentli ili da nađu dobru cenu za novi roleks, a da ne budu žrtva beskrupuloznih trgovaca, koji koriste njihovo bogatstvo i neiskustvo. Tejlor se odlučio na ovaj potez nakon što je bio nezadovoljan ugradnjom modernog audio sistema.

- Nisam imao pojma koga da zovem, pa sam "izguglao" najbližu firmu. Kada su saznali da sam fudbaler nudili su mi samo najskuplje opcije. Postoje prodavci automobila koji u nama vide laku paru. Pomisle: "on je mlad momak sa puno novca, tih 5.000 funti mu neće nedostajati, hajde da ga odradimo". Ovaj sajt postoji zbog nas i zbog ljudi koji su pošteni i neće da nas oderu - rekao je igrač koji će imati nešto više vremena za privatni biznis nakon ispadanja Boroa u niži rang takmičenja.

"Platinasti igrači" će početi sa radom 1. septembra, a svi registrovani profesionalni fudbaleri u Engleskoj će dobiti već pripremljene naloge za sajt. Za početak se planira lista "proverenih dobavljača luksuzne robe", čiji su izbor napravili Tejlor i njegovi saradnici. Na listi se između ostalog nalaze lanci restorana, trgovci automobilima, noćni klubovi, zlatare, advokati i finansijski savetnici.
 
Natrag
Top