Pomirite se sa Bogom

Član
Učlanjen(a)
25.12.2012
Poruka
1.901
braćo i sestre
blagoslovljeni u miru sa Bogom Ocem našim Jahvom kroz Krista našeg Spasitelja

pomirite se sa Bogom, kroz žrtvu, janje prečisto koje je žrtvovano za sve naše grijehe
učinite to što prije jer vremena je svakim danom sve manje
pomirite se jedni sa drugima
oprostite jedni drugima, svaku nepravdu koja vam je nanesena, učinjena
evo prvi opraštam svima koji su ružno govorili, pisali o meni svakave neistine, napadali me, vređali, omalovažavali
oprostite i vi meni greške jer ni ja kao ni vi savšren nisam

Spasitelj je rekao , NE dozvolite da sunce zađe a da i dalje nosite u svojim srcima sjeme mržnje, sjeme osvete
mržnja je đavolska i ona ne čino djelo Božje ni djelo Kristvo
operite se u krvi Kristovoj od svakog grijeha, očistite svoje haljine od svakog zla
neka vam svima Jahve stvori novo čisto srce da u njemu prebiva Duh Sveti - Duh Jahvin

oprost je vrlo važan jer kroz oprost nas Gospod Bog prima preko krvi Svog Sina, Bog nam je dao jasan primjer da je On nama prvi oprostio naš prijestup
od Boga i potiče, nastao je oprost
nemojte biti tvrdoglavi, zaslijepljeni mržnjom kao što je bio prvi prijestupnik lucifer, koji nije vidio da je i njemu bilo ponuđeno vrijeme milosti, vrijeme Božjeg stpljenja, vrijeme oprosta
Bog mu je nudio više puta oprost za zlo koje je bio počinio, nije trebao ništa ponižavajuče učiniti da mu bude oprošten grijeh, ali ostao je uporan, ustrajan u zlu i to je donjelo gorke plodove
nebudite i vi kao što je to bio sotona

ugledajte se na Krista, našeg Spasitelja, neka vam sve njegove rijeći Njegova djela prolaze stalno ispred vaših oćiju
sjačajte se svega što je govorio, radio za nas grešnike
ne vračajte zlo za zlo, uvredu za uvredu, ne potičite nikoga na zlo
vježbajte se u dobru, jer samo istina i ljubav pobijediče svaku laž i mržnju, svako zlo
molite Nebeskog Oca preko Krista za oprost i dobičete ga, naučite se praštati jedni drugima
oprost ima duboko značenje, Spasitelj je rekao, upozorovao kad ustajemo na molitvu da prvo pretražimo, preispitamo sebe da li smo sa nekim u svađi-zavadi, jer ako jesmo prije nego ustanemo na molitvu treba da oprostimo jedni drugima, tek tada naše molitve mogu biti primljene i uslišane
ako ne učinimo kako nas pouči Krist, molitve če naiči na čvrstu prepreku, neče biti primljene ni uslišane

molite jedni za druge, dok molite za druge Bog če molitvu primiti i za vas
čitajte Bibliju, istražujte, još je malo vremena, sotona sprema iz svog arsenala laži sve što je 6000.g. sakupljao da upotrijebi za uništenje svih ljudi na zemlji
zamke če biti strašne, čovjek koji ne pozna istinu Biblijski nauk - Božji Zakon, neče imati obrane, ljudi bez poznavanja istine neče se moči suprostaviti silnim prevarama
i kralj surov, lukav i okrutan, vješt u zatiranju ljud i naroda odvešče ih u potpunu propast

...zato, danas kad čujete glas ne budite tvrda srca...
 
Natrag
Top