pomagajte ljudi popizdiću

Član
Učlanjen(a)
13.03.2010
Poruka
40
instalirao sam win xp sp3 i sad kad skinem drivere i instaliram sve radi osim tona a kad njega instaliram dobijam neke greške (instal plug and pley)ili plug and device i jos nesto kad komp pokrećem neće se pokrenuti dok ne stisnem f1 unaprijed zahvalan:dntknw:
 
Član
Učlanjen(a)
05.01.2010
Poruka
1.849
instalirao sam win xp sp3 i sad kad skinem drivere i instaliram sve radi osim tona a kad njega instaliram dobijam neke greške (instal plug and pley)ili plug and device i jos nesto kad komp pokrećem neće se pokrenuti dok ne stisnem f1 unaprijed zahvalan:dntknw:

Jes da ti ne mogu pomoci oko teme,ali ti je naslov iste :yea:.
Srecno ti bilo resavanje problema!
 
Član
Učlanjen(a)
01.09.2009
Poruka
89
odmah sta mi padne na pamet? ko ti kaze da su drajveri dobri za zvucnu karticu?
da li si probao neki program koji ce videti koje imas drajvere instaliranje, da trazi sam na internetu update? recimo drive magician?
 
Član
Učlanjen(a)
05.02.2010
Poruka
34
za to f1,probaj iskopcati kabal sto ide u flopy disk ako ga imas i nemoj ga vise skopcavati, a sto se tice driver uninstal diver za zvucnu i trazi software za tu svoju zvucnu i odma ce biti ugradjen driver uz taj software.

POZZ,nadam se da sam pomogao.
 
Član
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
1.407
Ovde imaš sve:

[h=3]Windows XP[/h]
Iznad svakog posta imaš datum kad je uploadovan. Biraj što novije. Može biti da te zvuk zafrkava zbog starog XP.
 
Član
Učlanjen(a)
06.09.2009
Poruka
1.383
instalirao sam win xp sp3 i sad kad skinem drivere i instaliram sve radi osim tona a kad njega instaliram dobijam neke greške (instal plug and pley)ili plug and device i jos nesto kad komp pokrećem neće se pokrenuti dok ne stisnem f1 unaprijed zahvalan:dntknw:


Prvo nisi rekao koja je maticna, dakle ako je integrisana zvucna (sto sigurno jeste), onda je to veoma bitno.
Sto se tice F1, udji u BIOS i jednostavno u CMOS Fetures iskljuci Drive A i B (Floppy), zatim idi na Boot sekciju i podesi da ti First Boot Device bude HDD (tebi je zasigurno floppy, zato i javlja error F1).
I da, javi koja je ploca...
 
Član
Učlanjen(a)
13.03.2010
Poruka
40
za to f1,probaj iskopcati kabal sto ide u flopy disk ako ga imas i nemoj ga vise skopcavati, a sto se tice driver uninstal diver za zvucnu i trazi software za tu svoju zvucnu i odma ce biti ugradjen driver uz taj software.

POZZ,nadam se da sam pomogao.
puno hvala to sam i napravio i šljaka ko avion
 
Natrag
Top