Pomagajte ljudi,dok nisam razbio komp!!!!

Član
Učlanjen(a)
08.01.2010
Poruka
933
E ovakoooooooo,sjebe se meni nesto na kompu,nisam mogao desni klik da kliknem na slike i na neke instalacije,odma mi izbacivalo da mi windows explorer ne radi dobro i pogasi mi sve,i uradim ti ja sistem,posle nekih 2h kad mi uradio update,ono opet ista stvar! -.- Sta da radiiiiiiiim???
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
11.11.2009
Poruka
506
Kako misliš uradim ja sistem ?

Jesi li mislio reinstalacija windowsa ili ?

Jesi probao sa drugim internet preglednikom Mozila,Google chrome itd.

Pokušaj pa mi javi.
 
Član
Učlanjen(a)
06.10.2009
Poruka
783
Jesi probao sa drugim internet preglednikom Mozila,Google chrome itd.

Mislim da je mislio na windows explorer, ne internet explorer.
Probaj prvo da pokrenes cmd kao administrator i u njemu ukucaj
sfc /scannow kako bi popravio ostecene sistemske fajlove.

Ako to ne pomogne, uradi system restore.
Ako to ne pomogne, uradi repair sistema instalacionim diskom windowsa.
Ako to ne pomogne, uzmi drugi instalacioni disk windowsa, "uradi" ponovo sistem, iskljuci windows update, instaliraj Kaspersky i odmah skeniraj storage particiju. Koji sistem je u pitaju?
 
Član
Učlanjen(a)
29.04.2011
Poruka
12
meni se to desavalo,problem je u tome sto si instalirao neku igricu sa virusom,taj virus se nalazi u program files ali nemoze da se locira preko antivirusa,zato od kada ti se to desilo,izbrisi sve programe i igrice koje si instalirao u tom periodu i rijesen je problem...i ja sam imao da izludim dok to nisam uradio.Srecno!!
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
936
E ovakoooooooo,sjebe se meni nesto na kompu,nisam mogao desni klik da kliknem na slike i na neke instalacije,odma mi izbacivalo da mi windows explorer ne radi dobro i pogasi mi sve,i uradim ti ja sistem,posle nekih 2h kad mi uradio update,ono opet ista stvar! -.- Sta da radiiiiiiiim???

obrisi ako imas Daemon Tools Pro, ja sam imao isti problem nisam mogao na nista da kliknem desni klik osim na cist desktop

Untitled.jpg
meni je ovako izgledalo

kad sam krenuo da obrisem Daemon pojavilo se ovo
Untitled1.jpg
verovatno je moglo da se iskljuci ali ja ne znam kako :D
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
10.11.2009
Poruka
1.654
meni se to desavalo,problem je u tome sto si instalirao neku igricu sa virusom,taj virus se nalazi u program files ali nemoze da se locira preko antivirusa,zato od kada ti se to desilo,izbrisi sve programe i igrice koje si instalirao u tom periodu i rijesen je problem...i ja sam imao da izludim dok to nisam uradio.Srecno!!

ako si siguran da je u program files i ne mozes da ga vidis sa antivirusom onda 100% mozes sa winrarom da ga vidis i rucno obrises ili preko command prompt-a, druga stvar brisanjem virusa si rijesio samo pola posla sto opet vracamo na senatoreve metode, a najbolja metoda posto je win explorer u pitanju jeste repair sistema
 
Član
Učlanjen(a)
10.03.2012
Poruka
5
Imao sam istu situaciju.
Skini ShellExView sa gore navedenog linka pokreni ga i sistem ce ti skenirati i izbaciti registre.
Disable/iskljuci sve registre jedan po jedan osim Microsoft-ovih.
Meni je pomoglo nadam se da ce i tebi.
Pozdrav
 
Natrag
Top