Pokretanje problem OS...

Član
Učlanjen(a)
13.04.2011
Poruka
695
Kad startujem računar pokrene se win7 sa C particije ....medjutim ja hoću da mi se startuje win7 sa D particije jer tu mi je sve i programi i dokumentacija slike....sve..a ona C particije je skoro prazna ..To mi se desilo kada sam hteo da instaliram noviju 7-micu...Eto ako neko moze da pomogne da startujem sa D windows 7.
Pozdrav
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.333
Otvori My Computer,pa na prazno polje desni klik.pa propertis,kad izadje sledeci prozor izaberi Advanseded system settings.Posle izlaska sledeceg prozora,ako se ne otvori samo,opet komandu Advanced.Posle ce se otvoriti sledeci prozor sa trei komande Settings.Idi na trecu donju i otvori je.Kada se otvori sledeci prozor imaces komandu Windows7 i sa strane strelicu,idi na tu strelicu,otvorice se padajuci meni sa dva naziva Windows 7.Klikni na onaj drugi,pa na OK i ako trazi restart,uradi i pdici ce se sa te druge particije.
 
Učlanjen(a)
28.02.2012
Poruka
5.131
Otvori My Computer,pa na prazno polje desni klik.pa propertis,kad izadje sledeci prozor izaberi Advanseded system settings.Posle izlaska sledeceg prozora,ako se ne otvori samo,opet komandu Advanced.Posle ce se otvoriti sledeci prozor sa trei komande Settings.Idi na trecu donju i otvori je.Kada se otvori sledeci prozor imaces komandu Windows7 i sa strane strelicu,idi na tu strelicu,otvorice se padajuci meni sa dva naziva Windows 7.Klikni na onaj drugi,pa na OK i ako trazi restart,uradi i pdici ce se sa te druge particije.

Jesi siguran da tako treba...jesi li siguran da neće obrisati boot sekvencu sa D diska jer je C uvijek proritetna.
 
Član
Učlanjen(a)
13.04.2011
Poruka
695
r5TxGrT.jpg

ovde kad kliknem izadje mi jos jedan win7...
 
Natrag
Top