Poklonite pesmu članu...

Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
Dakle....Idemo....:D Prvu pesmu poklanjam Deliji i Deathu....Znam, znam....ovo je ''seča vena''...al' strpite se malo...Jeste da je vaš omiljen pevač, al' ne treba toliko da vas pogodi....:lol:


Za Marsovku....

Za Deliju, Deatha i Če_Ge....
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Za Deliju, da se plasiramo na EP u Francuskoj 2016 pa da proslavimo uz neku prigodnu pesmu kao što je ova kojom je promovisano SP u Italiji 1990. :D


Za Mars i Dum... čim agresivno krene bas linija podržana klavijatura onda nema greške :D

 
Član
Učlanjen(a)
31.07.2010
Poruka
2.814
Za Deliju, da se plasiramo na EP u Francuskoj 2016 pa da proslavimo uz neku prigodnu pesmu kao što je ova kojom je promovisano SP u Italiji 1990. :D


:beee:

Gde se seti ove pesme :) Kad smo kod sećanja, pre neki dan na televiziji gledam Folkmetar koji se održavao na stadionu Železinika. Okupile se sve naše zvezde estrade, a jedini koji je vredeo je bio Bora Čorba. Ovim ostalima sam se cerekao i terao sprdnju.

Za tebe Death:


:D

Na kraju su odigrali i fudbalsku utakmicu:


Ajoj kakva vremena. :D
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Kad smo kod sećanja, pre neki dan na televiziji gledam Folkmetar koji se održavao na stadionu Železinika. Okupile se sve naše zvezde estrade, a jedini koji je vredeo je bio Bora Čorba. Ovim ostalima sam se cerekao i terao sprdnju.

Ajoj kakva vremena. :D

Najjači su bili koncerti početkom 90-tih na Sajmu, Južni vetar i ekipa, što je lepo opisano u filmu Geto pa ti ja poklanjam Džeja kao podsetnik :D


Mada... "Hoćemo li na Džejms Brauna !?" :roll:

Najjače što je tih godina on zaista imao koncert u Beogradu a po fanki bas liniji sa početka pesme uopšte se nije šalio :beee:
 
Član
Učlanjen(a)
31.07.2010
Poruka
2.814
@death

Južni vetar je tada oduvao konkurenciju. Imali su ogromnu popularnost, u to vreme čak i onaj ljubitelj pastirskog roka Goran Bregović nije mogao da im prismrdi. Sećam se kad je jedan moj rođak nabavio video kasetu sa njihove čuvene turneje iz 1986 godine, a bio je jedan od retkih koji je imao video rekorder, pola familije je došlo kod njega kući da je gleda. :D Malo malo, kaseta se pokvari, otvaraj video, skupljaj traku, pa prstom na onom belogm krugu vrti da je vratiš nazad. :D Meni taj zvuk Južnog vetra nikad nije prijao, samo ruku na srce moglo je da se pročeprka i nešto kvalitetno.

Dobro si me podesetio na film Geto, nikako da ga ogledam do kraja.

Evo za tebe Lemi, zaboravio sam koji je stadion u pitanju.


Kakao beše tada ona parola...da sam Kitić, lako bi smuvao svaki pi*ić. :D


Mada... "Hoćemo li na Džejms Brauna !?" :roll:

:roll:

Eh te devedeste...naravno, zna se šta ne bih voleo nikada više da se dogodi, a ono što bih voleo da se pojavi opet, to je treći kanal. Vrhunske skrivene kamere, emisije, kvizovi...Trebali smo ranije da otvorimo temu - Sećanja. :D
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top