Član
Učlanjen(a)
29.04.2010
Poruka
2
Zahvala

Šalem poruku svima da je ovo prva stvar gdje možeš naći sve za svakoga Lijep pozdrav svim članovima a i organizatorima.
 
Član
Učlanjen(a)
05.07.2012
Poruka
34
Pred par dana sam se registrovala na ovaj Forum. Oduševljena sam. Pozdrav.
 
Član
Učlanjen(a)
17.01.2010
Poruka
9
Evo, zaista posle duzeg vremena da se i ja javim.Naime, veoma je tesko reci nesto a da se ne ponovim, ili da ne ponovim nesto sto su i drugi rekli, a da to ne bude sve u superlativu.Vi, to je sasvim izvesno, imate jedan od najprestiznijih sajtova, na kome bi vam, boga mi, mogla pozavideti velika vecina na internetu.Ono sto se mora reci je to da imate sajt sa svim mogucim segmentima koji krase jedan moderan sajti, ili bolje receno sajt za sve moguce uzraste ovoga naroda, i na tome Vam veliko hvala.Ja sam licno veliki filmofil, sa kolekcijom od preko 20.000 filmova i serija, svih zanrova, a pogotovu nasih, i to od pocetka nase kinematografije pa do danas, medjutim, sada je veoma tesko skidati filmove odkada je ukinut MU i otkada je redukovan RS, pa je i to jedan od razloga sto se retko "vidjamo", jer ostali linkovi su veoma spori a ja to ne mogu podneti.No,uz velike pozdrave, ja Vam i dalje zelim svu srecu ovoga sveta, sa zeljama da postaneje jos bolji i jaci.
 
Član
Učlanjen(a)
28.10.2012
Poruka
1
Pozdrav za sve!

Pozdravljam ekipu forumasa kao I urednike foruma!Sve najbolje u daljem radu!
 
Član
Učlanjen(a)
13.05.2009
Poruka
114
Ево да се и ја придружим поздравима ви мислите да сам вас заборавио али нисам...
 
Član
Učlanjen(a)
10.11.2012
Poruka
6
Pozdravljam ekipu forumasa kao I urednike foruma!Sve najbolje u daljem radu
 
Natrag
Top