Podgorica: Ubio zbog neuzvraćene ljubavi

Učlanjen(a)
07.02.2010
Poruka
14.864
Podgorica: Ubio zbog neuzvraćene ljubavi







PODGORICA - Goran Babić koji se tereti da je u maju ove godine zbog neuzvraćene ljubavi ubio 16-godišnju N. S. U sredu je pred Većem sudije Suzane Mugoše priznao da je kriv.

[SIZE=+0]Mladić je ispričao kako tog dana nije došao ispred zgrade N. S. da je ubije, već da razgovaraju. Tražio joj je broj telefona, ali ona nije želela da mu da.


reg-pg-ubistvo_310x186.jpg



- Kada sam shvatio da ne želi da bude sa mnom u meni je proključala krv i pucao sam u nju - rekao je Babić.

Ispričao je da su njih dvoje u vezi bili duže od godinu, a raskinuli su dva meseca pre zločina. On je dodao da u početku nisu imali problema jer su se gledali krišom i da su problemi došli kada je njena sestra počela da se meša.

- Mislim da me je volela i kada smo raskinuli - kazao je Babić odgovarajući na pitanja svoje advokatice Natalije Karadžić.

[SIZE=+0]Na pitanja tužiteljke Ljiljane Lakić kao ni na pitanja suda nije želeo da odgovara. Rekao je da ne zna zašto je uzeo pištolj iz kuće svog dede, i da mu se svest pomračila. Zastupnik oštećene porodice ubijene devojčice Dragi Stojović pridružio se krivičnom gonjenju. Suđenje se nastavlja 7. novembra.


Izvor:
Novosti.rs[/SIZE]
[/SIZE]
 
Natrag
Top