Podesavanje rutera

Član
Učlanjen(a)
17.12.2010
Poruka
222
Imam problem sa spajanjem Smart TV-a na ruter.Ruter ima 5 ulaza na jednom je komp ,a na drugom resiver za tv jer koristim Open trio paket od mtl (mts-a).Sad kad hocu da skopcam tv moram ga kopcati na isto mjesto gdje ide i komp jer nece na drugim izlazima.Ruter je ZTE H367N.Zna li neko kako podesiti jer ja sam isao na postavke rutera i nista nisam mogao skontati
 
Član
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
1.407
Kod:
repo.cellcom.co.il/.../MF612-3G-Cellcom-UserManu.
Trebao si bar postaviti sliku.
Ovo je nađeno na brzaka.
 
Učlanjen(a)
28.02.2012
Poruka
5.118
Jeste druze na brzaka posto mi hitno treba :D
Tv je Samsung UE39F5300 Smart ,a evo i slika rutera

Normalno da neće zato što su portovi u ruteru namjenski otvoreni....Taj port za kompjuter je za internet, drugi port je za tv i ti treba da zoveš telekom da dođu i da ti otključaju odnosno konfigurišu i taj četvrti port za internet odnosno za smart tv...
 
Član
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
1.407
Jedino što mi pada na pamet je da kupiš razdjeljnik kao kod satelitske antene sa 2 i više glava. Traži najbolje po kompjuterskim servisima ili kod nekog privatnika. Oni će ti najbolje objasniti. Jedno od rješenja je kupovina avg kabela s kojim spajaš komp i TV, ali je zajebancija što ti sve mora biti u pogonu.
 
Učlanjen(a)
28.02.2012
Poruka
5.118
Jedino što mi pada na pamet je da kupiš razdjeljnik kao kod satelitske antene sa 2 i više glava. Traži najbolje po kompjuterskim servisima ili kod nekog privatnika. Oni će ti najbolje objasniti. Jedno od rješenja je kupovina avg kabela s kojim spajaš komp i TV, ali je zajebancija što ti sve mora biti u pogonu.

Zašto da kupuje bilo šta kada to preko ruter treba da odradi...

picture1.png




ADSL u sklopu MojaTV VPI: 8 VCI: 60
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
17.12.2010
Poruka
222
E kako da to uradim.Kod mene je drugacije postavke modema.
Evo nasao sam neku opciju Port Binding i tu ima da otkljucam ostale izlaze.Samo treba da restartujem modem i da vidim hoce li moci

Evo napravio sam.Nisam ni isao na opciju internet nego sam na na Local Area isao pa onda tu trazio portove.Hvala na pomoci drugari
 
Poslednja izmena od urednika:
Natrag
Top