Pocophone F1

UREDNIK
Učlanjen(a)
26.09.2010
Poruka
992
Moj predlog je da obavezno ubaciš gugl kameru. Noćne slike su daleko bolje.
Telefon je ekstra. Hteo sam jesenas da ga u VIP-u uzmem, međutim poručili su neke male količine koje su brzo prodate, tako da sam uzeo Mi A2 kojim sam zadovoljan.
a kako ja da otključam kad HUAWEI više ne da!?!?!
Što svi sad slikaju noću? To neka nova fora da slikaju po mraku ili...?
 
Učlanjen(a)
08.07.2010
Poruka
2.685
" data-source="post: 2345410" class="bbCodeBlock bbCodeBlock--expandable bbCodeBlock--quote js-expandWatch">
a kako ja da otključam kad HUAWEI više ne da!?!?!
Što svi sad slikaju noću? To neka nova fora da slikaju po mraku ili...?
Шта се ти трпаш где ти није место? Ово је тема о Шаоми телефонима а не и Хуавеи.
Мени није фора, али ако сам негде где је нешто интересантно и мрак је, шта треба да радим? Да сачекам да сване? Или нпр, ова слика где се светла у боји заставе пале само ноћу.112083
 
Poslednja izmena:
UREDNIK
Učlanjen(a)
26.09.2010
Poruka
992
Шта се ти трпаш где ти није место? Ово је тема о Шаоми телефонима а не и Хуавеи.
Мени није фора, али ако сам негде где је нешто интересантно и мрак је, шта треба да радим? Да сачекам да сване? Или нпр, ова слика где се светла у боји заставе пале само ноћу.
Biću i ja Xiaomindžija, čekam da izađe moj model (Mi 9 SE)...
Šta to ima interesantno u mraku? Nije mi jasno.... Ko zna čime se ti baviš kad slikaš po mraku...Jesi ti neki pećinar? Špiljar? Rudar?
Još malo će se kamere samo klasifikovati po tome koja može da slika u mraku pošto su za slikanje po danu sve iste postale


 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
08.07.2010
Poruka
2.685
Земо мој, немаш ти појма. Није ти ово Камаз код Италијана, па да само ћераш пун гас.
Видиш, ова прва слика ти је обична камера са аутоматским подешавањима. Шума (шум, енгл noise) има подоста.112085

Ова, анпак је са гугл камером исто аутоматска подешавања. Видиш како је боља, нема шума.
112086

Е ова је исто гуглетова камера апликација, са укљученим ноћним снимањем.
112087
 
Poslednja izmena:
UREDNIK
Učlanjen(a)
26.09.2010
Poruka
992
Земо мој, немаш ти појма. Није ти ово Камаз код Италијана, па да само ћераш пун гас.
Видиш, ова прва слика ти је обична камера са аутоматским подешавањима. Шума (шум, енгл noise) има подоста.Pogledajte prilog 112085

Ова, анпак је са гугл камером исто аутоматска подешавања. Видиш како је боља, нема шума.
Pogledajte prilog 112086

Е ова је исто гуглетова камера апликација, са укљученим ноћним снимањем.
Pogledajte prilog 112087
Sve je meni ovo ISTO! Ja ne vidim razliku ni u čemu osim na poslednjoj slici neko je bacio papirić pa se vidi, do trotoara.
Ti brate kupi Nikon aparat ako ćeš da slikaš! Šta kupuješ telefon da bi slik'o?!?
 
UPLOADER
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
1.523
Nedavno sam kupio suprugi Redmi note7 a meni Pocophone F1. Ona na njenom telefonu ima opciju Dark mode a ja na Poco nemam mada mi je poslednja globalna verzija MIUI 10.3.5.0
Pošto mi se dopao taj mod, a nisam ga dobio kroz novi MIUI, da podelim iskustvo kako ubaciti Dark mode bez rutovanja.
Prvo skinite Minimal ADB and Fastboot i instalirajte isti na desk top.
Sada je potrebno na telefonu ući u opciju Developer option i štikliratiUSB debuging, Instal via USB i USB debuging (Security settings) a onda telefon povezati na kompjuter putem USB kabla.
Pokrenuti na kompjuteru program Minimal ADB and Fastboot i u otvorenom prozoru upisati: adb shell settings put secure ui_night_mode 2
i klikom na enter uneti komandu u telefon. Na telefonu će se pojaviti opcija prihvatiti, i to treba potvrditi.
Po završetku operacije telefon treba restartovati i opcija Dark mode je aktivirana.
Ako neko želi da je isključi, sve isto kao i za uključenje samo treba ubaciti komandu: db shell settings put secure ui_night_mode 1
Postoji i treća opcija, automatskog prelasak na dan/noć: adb shell settings put secure ui_night_mode 0
 
Učlanjen(a)
09.04.2022
Poruka
15
Pocofone F1 is great device, supports a ton of roms and development is also great.
 
Učlanjen(a)
08.02.2010
Poruka
22
Imam problem na F1 u toku razgovora sam uključi druge opcije tipa ugasi mikrofon ubaci još nekog u razgovor i razne druge radnje. Zbog čega se to događa?
 
Natrag
Top