Pobijediti strah - moja priča

Član
Učlanjen(a)
08.10.2009
Poruka
1.849
POBIJEDITI STRAH - MOJA PRIČA
Jeste li ikada imali napad takvoga straha da su vam se kosti ledile?
Ne možete se opustiti, odmoriti, na bilo što drugo misliti, jer ste opterećeni strahom. Kako ću ovo napraviti? Hoću li uspjeti? Ima li nade za mene?
Vidim li budućnost? Ako umrem, kamo ću? Tko sam ja?
Bojim se nastavka života, smrti, između ostaloga i samoga sebe, svojih postupaka.



730796panicroomcg4.jpg


Ovako je do nedavno izgledala moja svakodnevna stvarnost. Sjećam se da su mi neprestano opsjedale misli koje su rezultirale ubrzanim pulsom i takvim strahom, da se nisam mogao kontrolirati. Iz čista mira srce bi mi postalo uznemireno, želio sam pobjeći iz vlastite kože. Kao da me vlastito tijelo stišče i guši ono što je u meni. U takvim situacijama nisam znao kamo bih sa sobom; ili se ubiti ili nastaviti živjeti. Ovo drugo mi se doimalo uistinu dosta težim. Ne želim živjeti životom ispunjenim takvim strahom, užasnom prazninom.

Boreći se sam sa sobom i s navalom strahovitih strijela misli (za koje vjerujem da su bile upućene od samog sotone), šizofrenim napadima, panikom, unutarnjim nemirom, u meni kao da su postojale dvije osobe – jedna je htjela živjeti, druga da umrem. U mojem umu se neprestano odvijao rat. Jedino rješenje za mene bila je neka psihološka pomoć; sama ludnica. Da sam otišao kod psihologa, vjerojatno bi mi rekao kako je u meni problem, kako trebam pokušati sa terapijom samopomoći, naravno uz konzumaciju antidepresiva.


Međutim, jedan živi susret s nebeskim Psihologom, samim Kristom, promijenio je moj život. On je stišao moje nemirne oluje. Koliko je danas onih koji pate od sličnih problema, a ne znaju gdje naći pomoć, ili eventualno traže na krivim mjestima i izvorima.


Ako dođeš Kristu, On će ti dati mir koji nadilazi svako razumijevanje. Da nisam iskusio Njega, vjerojatno sada ne bi imao prilike ovo podijeliti s vama. Tko zna što bi bilo.
izvor:kontakt.bloger
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
19.08.2009
Poruka
981
Šta je ovo ? , kakva je ovo maloumna verska propaganda? Susret sa Kristom c... c cc , a zašto nije Kristov ili Hristov telefon ostavio, da i drugi zakažu susret .
Na kraju, baš zato što je imao susret sa Kristom u tom čoveku je problem i treba ga što pre hospitalizovati dok ne bude kasno (za njega ili nekog iz okoline).
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
19.08.2009
Poruka
981
Još jednom bi zamolio onoga ko postavlja ovakvo glupave teme da to ubuduće radi ali na adekvatnom podforumu gde im je mesto. Takođe bi zamolio službena lica da prebace ovu temu na podforum "Religija".
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
08.10.2009
Poruka
1.849
Još jednom bi zamolio onoga ko postavlja ovakvo glupave teme da to ubuduće radi ali na adekvatnom podforumu gde im je mesto. Takođe bi zamolio službena lica da prebace ovu temu na podforum "Religija".

Biti glup je Božija kazna ovakvima a kada to oni pokazuju onada je jedini zaključak da se ponose time.
Poštujem njihov ponos !!!
 
Član
Učlanjen(a)
19.08.2009
Poruka
981
Ako se prva osoba ponosi time što je glup jer glupost drugima pokazuje, a druga osoba poštuje takav njegov ponos (upravo tako je napisano) , to znači da ta druga osoba poštuje pokazivanje gluposti prve osobe. A šta reći za osobu koja poštuje tuđe ispoljavanje gluposti i to javno saopštava ?
No dobro, i dalje insistiram da se ove maloumne religiozne teme ne postavljaju ovde, već tamo gde im je mesto.
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top