Plugin Program SFVip za Kodi

Učlanjen(a)
13.03.2018
Poruka
494
Браво! Само нешто ми не иде убацивање листе, тражи урл и фајл. Нисам видео да може са мац или у/п.
Није да нисам покушао. А ни Тввиет неће, немам лог.

Послато са SM-N9005 помоћу Тапатока
 
Član
Učlanjen(a)
21.01.2012
Poruka
350
ja imam problem ne mogu da instaliram pise erreur i invalid structure
sta mogu da uradim
hvala
 
Član
Učlanjen(a)
21.01.2012
Poruka
350
uspeo sam da instaliram
ponovo sam instalirao KODI 18.9 leja
ali hteo bi da pitam kako se koristi
i za sta sluzi i sta moze da se gleda od ex-yu ili drugi
hvala
 
Učlanjen(a)
04.05.2009
Poruka
6
Bio bih zahvlan u ime svih nas koji imamo problem sa ubacivanjem plugina u Kodi, ako bi moglo neko kratko uputstvo kako... Zahvaljujem...
 
Učlanjen(a)
31.12.2020
Poruka
19
Nekako sam posle dva dana uspeo da aktiviram ali kako sad gledati,da li je potrebna neka lista koja se ubacuje ili sta vec?
 
Učlanjen(a)
16.02.2011
Poruka
99
Skinete plugin sa linka sa prve stranice.
Da vas ne zbuni, kada kliknete na info, otvorit ce vam se novi prozor sa slikom sf builda, ne klikcite na sliku, nego imate gore opciju download. Downloadovati plugin, obratiti paznju gdje ga skidate. Da ne bi poslije bilo, ne mogu da nadjem gdje je.

Onda pokrenuti Kodi. Odabrati opciju settings-addons-install from zip file-onda naci folder gdje je skinut plugin i odabrati ''plugin program sfvip'' sacekati da se instalirao, pokazat ce se ikona u gornjem desnom uglu kada zavrsi.

Inace se ponudi automatski da se instalirao wizard, ali ako ne, ici u ''my add-ons-program addons'' pa odabrati sfvip wizard.

Unutar wizarda, odabrati opciju ''Builds'', pa odabrati jedan od 3 ponudjena builda npr. SF VIP 1 i odabrati opciju ''fresh install''. Potvrditi sa Yes i sacekati da wizard downloaduje build. Kada zavrsi, kliknuti OK i ponovo pokrenuti Kodi.

Pri novom pokretanju Kodi ce imati novo vizuelno sucelje. Obavezno pricekati i nista ne dirati dok se PVR menadzer ne ucita. Inace necete imati kanale. Iz mog iskustva, najbolje je jos jednom restartovati Kodi i sacekati da se kanali ucitaju.

Nakon toga ici u PVR i gledati IPTV.


Pokusao sam pojednostaviti koliko sam mogao, jer vidim da ima ljudi koji nisu na ''ti'' sa Kodijem. Nadam se da ce nekome pomoci.
 
Natrag
Top