Plexus - AceStream and SopCast for Kodi (P2P-Streams)

Član
Učlanjen(a)
26.04.2013
Poruka
240
Pa evo, Bind je gore pokazao da moze, mada nisam koristio taj add-on (odnosno P2P-Streams) u te svrhe uopste.

EDIT: Addon radi i ovako kako je bind opisao. Bitno je samo da kopiras link ka *.torrent fajlu.
Ja koristim Pulsar za to kao elegantnije rjesenje.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
13.01.2010
Poruka
345
plexusubacivanjeokkk.png

Link
Kod:
http://zamunda.net/download.php/452518/UCL.19.08.2015.Skenderbeu.Dinamo.%20Zagreb.BG.Audio.CeC0.576p.ts.torrent

i tako skoro svuda gde moze Desni klik na TORRENT

plexustorpok.png


Link
Kod:
http://extratorrent.cc/download/4362316/Fantastic+4+%7B2015%7D+NEW+HDTS+XVID+MP3+READNFO-MRG.torrent
Probao sam i na taj nacin. Ne radi. Dobijem ja brzo seeds i brzinu download-a ali posle waithing....nista se ne desava, u delicu sekunde se pojavi crna slika i vraca me u meni plexusa. Ne rade ni ova dva linka sto si stavio u postu. Samo sam juce uspeo da pustim jedan acestream kada sam izvukao hash is tog streama i ubacio u plexus. Cudno. Sve se super instaliralo, mislim na acestream, sopcast module. Praticu na njihovom forumu posto jos neki imaju isti problem.
 
Poslednja izmena:
¯™¯
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
21.11.2009
Poruka
28.451
Dok se nepojavi deo za liste u ovom dodatku mozete malo varati i mijenjati history.txt datoteku, najbolje je to učiniti u notepad ++ , inače normalan notepad će zeznuti oblikovanje.

Kod mene se history.txt datoteka nalazi u
C:\Users\Win7\AppData\Roaming\Kodi\userdata\addon_data\program.plexus
a vi kod vas nadjite putanju (razlikovaće se zavisno od operativnog sistema).

Program će se ažurirati vremenski i datoteku history ce ukloniti (izbrise podatke na njoj-nju nebrise).

Ja sam napravio kopiju moje modifikovane history.txt datoteke i cuvam je na drugom mestu .
Kad god pleksus obrise podatke sa nje , moram kopirati natrag,ako hocu da gledam recimo seriju sve sezone skinem za celu seriju , samo tu kopiju ubacim u
C:\Users\Win7\AppData\Roaming\Kodi\userdata\addon_data\program.plexus
i gledam.
Ili napravim listu u kopiji history.txt za sve TV kanale i samo ubacim i gledam.
 
Učlanjen(a)
12.03.2013
Poruka
47
Ja ovo slabo kapiram. Mislim na uopste gledanje sporta preko torent adona.
Za ovaj plexus sam nasao tutorijal na YT onaj husham kako li, ga koristi u kombinaciji sa p2p sport adona. To nisam uspeo.
A ni onu drugu kombinaciju p2p stream ace stream itd.
Jel treba Ace stream program na kompu? I to sam instalirao pa deinstalirao. A one neke module nece da skine. Samo cuti.
A pulsar sam sredio da radi.
Onaj tutorijal iz teme o p2p mi je nedostupan
 
Učlanjen(a)
13.12.2014
Poruka
6
Mene zanima kako i od kuda vadite adrese? Od kuda ovaj gore screenshot? hvala
 
Učlanjen(a)
13.12.2014
Poruka
6
To je uglavnom za filmove, jel? Sto je sa live tv? Gdje naci stream za npr. neku od arenasport i ubaciti u plexus?
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
06.07.2010
Poruka
30.267
Poslednja izmena:
Natrag
Top