Plavi Ekran

Član
Učlanjen(a)
04.10.2010
Poruka
29
Pozdrav, imam problema sa ovim plavim ekranom vec mesecima. Imao sam problem na straom racunaru i sad imam na novom. Jedino staro sto je ostalo je modem za internet i desava mi se kad izgubim net da ga resetujem i posle toga mi se pojavi plavi ekran.

Ako neko moze da pretpostavi u cemu je problem bio bih mu zahvalan.

IMG_5281.jpg
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2010
Poruka
226
ocigledno ti je windows ostecen. probaj da ga reinstaliras!!!! ako ne uspe onda je do hardwera....
 
Član
Učlanjen(a)
19.04.2010
Poruka
1.381
Problem je do nekog hardwera ili software.Mozda je do tog modema za internet, probaj da ga izvadis.
MOzda je problem i do napajanja.
Uglavnom pise da restartujes kompijuter i proveris neki software i hardwer.
 
Učlanjen(a)
01.11.2010
Poruka
27
mozda bi bilo bolje da postas detaljnu konfiguraciju i koji windows, kolo bitni, imas.
imas li integriran utor za net na kucistu ( iza kod onoga za mis, zvucnike ) ili imas posebnu karticu na ploci gdje spajas modem ?
imas li integriranu zvucnu ili imas posebnu karticu ?
s ovim sto si napisao tesko ti je pomoci jer moze biti od procesora, memorije, drivera, samog winsa.... ili hladjenja pa do nacina na koji su kartice spojene...
 
Član
Učlanjen(a)
04.10.2010
Poruka
29
Pre mesec dana sam uzeo novi racunar (core2quad, radeon hd 5750, 4gb ddr3, asus ploca....) znaci sve je novo a ovaj problem sam imao jos kad sam imao stari racunar, znaci isti text na plavom ekranu.
Jedino sto je ostalo isto je modem i u 50% slucajeva kad ga rekonektujem (fizicki) pojavi mi se plavi ekran. Promenio sma 3 windows-a 7 za pola godine i svaki je imao isti problem.
Da neko ima slicno iskustvo sa modemom, bilo bi mi lakse a ovako me bas smara.
 
Član
Učlanjen(a)
26.11.2009
Poruka
156
Ako sumnjaš na modem probaj posuditi drugi na par dana i vidjet češ da lije problem u njemu
 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
sto si reinstalirao sistem toliko puta, nije do wina nemoguce da tri wina nevaljaju , iskljuci taj modem i onda probaj dal ce se to desavati tj taj plavi prozor,i mozes li od nekoga posuditi slican modem pa provjeri. koju sedmicu stavljas na tog quada.
 
Član
Učlanjen(a)
04.10.2010
Poruka
29
Win 7 ultimate 64 bit... Probacu da ukljucim drugi pa cu da vidim sta ce se desavati.
sto si reinstalirao sistem toliko puta, nije do wina nemoguce da tri wina nevaljaju , iskljuci taj modem i onda probaj dal ce se to desavati tj taj plavi prozor,i mozes li od nekoga posuditi slican modem pa provjeri. koju sedmicu stavljas na tog quada.
 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
neznam koji je modem i da li ima svoj instalacijski disk , mozda mu drajveri nisu za x64, nego ces morati skinuti s neta drajvere za modem koji pasu za x64.
 
Član
Učlanjen(a)
04.10.2010
Poruka
29
Modem je od SezamPro provajdera i oni su mi licno poslali drajvere za Win7 64bit. :( Moracu njih da cimam da mi daju drugi.
neznam koji je modem i da li ima svoj instalacijski disk , mozda mu drajveri nisu za x64, nego ces morati skinuti s neta drajvere za modem koji pasu za x64.
 
Natrag
Top