Plašite li se grmljavine?

Član
Učlanjen(a)
03.03.2010
Poruka
3.292
Voleo bih da ste danas popodne bili u SM,pogotovo ovi koji se ne plase grmljavine.Moze se opisati samo sa suzama u ocima,nebo i zemla se sastavili.Mislim da dosad nije bilo takve grmljavine,vetra,leda i svega po nesto.Brrrr:???:
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
Voleo bih da ste danas popodne bili u SM,pogotovo ovi koji se ne plase grmljavine.Moze se opisati samo sa suzama u ocima,nebo i zemla se sastavili.Mislim da dosad nije bilo takve grmljavine,vetra,leda i svega po nesto.Brrrr:???:

Voleo bih da sam to mogao da vidim ... Bio bi fantastican snimak ....
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
Do malopre je kidalo nevreme dok sam ja lagano pio pivce, kaficu i pusio u letnjikovcu ..... Boja neba se menjala na svakih 2 sekunde, prosarana munjama i zvukom grmljavine ... Fantastican prizor za ljubitelje ..... I smrt za komp .....
 
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
2.667
Do malopre je kidalo nevreme dok sam ja lagano pio pivce, kaficu i pusio u letnjikovcu ..... Boja neba se menjala na svakih 2 sekunde, prosarana munjama i zvukom grmljavine ... Fantastican prizor za ljubitelje ..... I smrt za komp .....

Ima " Elegantno " rešenje za taj problem....:yea:...
Pitajte prijatelja.....yes3.
 
Član
Učlanjen(a)
03.12.2009
Poruka
5.036
Voleo bih da ste danas popodne bili u SM,pogotovo ovi koji se ne plase grmljavine.Moze se opisati samo sa suzama u ocima,nebo i zemla se sastavili.Mislim da dosad nije bilo takve grmljavine,vetra,leda i svega po nesto.Brrrr:???:

I u gradu sa reg.ozn. KG je grmelo i sevalo kao da je počeo rat.
Ipak se ne plašim samo se iznenadim kad jako pukne i pomislim:
,,Ovo je bilo blizu!'':bomb:wacko2
 
Član
Učlanjen(a)
09.08.2010
Poruka
12
Volim je, dobro je kao izvor inspiracije al obično nestaje struje pa mi je bezveze XD
 
Član
Učlanjen(a)
04.08.2010
Poruka
42
Ja se ne bojim ni grmljavine ni sjevanja zato sto uzivam u tome za mene je to fascinirajuca pojava izbijanja elektriciteta ali ja kao elektrotehnicar proizvodim munje sa teslinim transformatorom.
 
Učlanjen(a)
10.08.2010
Poruka
192
Pa ne bas nesto preterano mada ume da presece ako je bas jaka i ako je bas blizu
 
Natrag
Top