Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
Армандо Кристијан Перез (рођен 15. јануара 1981),познат под уметничким именом Питбулл, је амерички репер, певач, текстописац и продуцент. Његова прва снимљена интерпретација је од Лил Јон албума Краљеви Црунк у 2002, након чега је он објавио свој деби албум у 2004 под насловом МАЈАМИ за ТВТ Рецордс . Од тада, он је издао два албума под именом, ел Маријел у 2006 и Боатлифт у 2007. Он је затим пуштен Ребелутион у 2009, која је укључивала синглове " И Кнов Иоу Вант Ме (Цалле Оцхо) "и" Крази ". Овај последњи је дошао на # 30 са Топ 100 и # 11 на Топ Реп Трацкс док је "И Кнов Иоу Вант Ме" је достигао # 2 на врелоj топ листи 100 и достигла врхунац у првих десет места на листама у Великој Британији, Канади, Италији и Холандији. Песма је достигла # 1 у Француској Топ 100 по магазину Билборд.
Он је касније потписао уговор са Сони Мусиц и створио највеће хитове као што су " Бланко " Вилијамс из Тхе Нептунес и " Хотел Роом Сервице "
Перез је и домаћин сопствене емисије на шпанском језику програма на кабловском каналу Мун2 под називом Ла Ескуина.
Перез је рођен у кубанском кварту а живео је са родитељима емигрантима који су му рецитовати дела песника Хосе Мартина . Он је наишао на проблеме на почетку каријере, као репер, јер је био бело-плавих очију и кубански Американац такође је био под утицајем Мајамију бас жанр хип-хоп музика цитирао је Целиа Цруза , као и Вилиа Цхирина извора инспирације за своју музику.Родитељи су се развели када је био млад а он је остао да живи са мајком. Касније је провео време у хранитељској породици у Розвел , Грузији.Своје драње је започео у средњој школи а са 16 година, његова мајка га је избацила из куће након што је постао дилер дроге .После дуго лутања успео је да дипломира и буде фокусиран на своју каријеру у реповање. Питбулл је објаснио разлог његовог избора надимка и сценског имена Питбулл, рекавши да је пас расе питбул и сувише интелигентан да би залогај који зграби испустио.


извор:Wikipedia


Pitbull je moj omiljeni reper :D


Pitbull.jpg
pitbull2.jpg
pitbull-knocks-fan-out.jpg



 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
13.02.2010
Poruka
4.075
Studio albums

M.I.A.M.I.: Money Is a Major Issue · El Mariel · The Boatlift · Rebelution · Armando
Remix albums
Money Is Still a Major Issue
Singles
"Toma" · "Culo" · "Bojangles" · "Ay Chico (Lengua Afuera)" · "Dime/Tell Me (Remix)" · "Go Girl" · "The Anthem" · "Krazy" · "I Know You Want Me (Calle Ocho)" · "Blanco" · "Hotel Room Service" · "Shut It Down" · "Hey Baby (Drop It to the Floor)"
Featured singles
"Shake" · "Hit the Floor" · "Holla at Me" · "Move Shake Drop" · "Feel It" · "Shooting Star" · "Now I'm That Bitch" · "Fresh Out The Oven" · "Future Love" · "Ni Rosas Ni Juguetes (Remix)" · "Egoísta" · "Armada Latina" · "Rep My City" · "All Night Long" · "I Like It" · "DJ Got Us Fallin' in Love"







Svaka ti cast Ceco!!! :yea: :D:D
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
Hvala Nency..uzivajmo ...:)

 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
13.02.2010
Poruka
4.075
Jedan i jedini...:yea: :dance2:


 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
Pazi sad..nova stvar..friska jos mirise..na tek peceno..extra..:)


 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
13.02.2010
Poruka
4.075
Jos malo novih.... :D


 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646

Ova je dobra ko dobar dan..:)
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
13.02.2010
Poruka
4.075
Premijera ove pesme je bila 08. novembra...

 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
Pitbull vs Enrike dobitna kombinacija



:dance2::dance2::dance2:
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
13.02.2010
Poruka
4.075
S kim god da saradjuje uspeh je zagarantovan....

 
Poslednja izmena od urednika:
Natrag
Top