Član
Učlanjen(a)
07.04.2009
Poruka
11
kupio sam usb flesh memoriju od 4 gb (to je ona što ide uz vip karticu) pa me interesuje pošto to nisam radio kako sa jednog računara prenesem film na drugi HVALA
 
Član
Učlanjen(a)
13.09.2011
Poruka
31
Ubacis fles u racunar sa kojeg hoces da kopiras film. Otvoris Windowa Exploer, pronadjes film na Hdd-u, oznacis ga jednim klikom (levi taster misa), pritisnes desni taster misa, otvorit ce se meni, jednom kliknes na copy (kopiraj). Sada si rekao racunaru da hoces da kopiras oznaceni film. Pronadjes svoj fles u Windows Exploeru, oznacis ga jednim klikom (levi taster misa), pritisnes desni taster misa i u otvornom meniju jednom klikni na paste (nalepi). Sada ti je film kopiran na fles. Izvadi fles iz tog racunara i ubaci gaa u drugi racunar i ponovi opisan postupak i to je to. Svaki put pre nego sto izvadis fles iz usb-a moras ga softverski iskljucuti, imas ikonicu desno u taskbaru. Kad prislonis misa na tu ikonu ispisace ti se "Bezbedno ukloni hardver......". Klikni na ikonu, u otvorenom meniju klikni na izbaci Mas storage device i to je to.
 
Natrag
Top