Član
Učlanjen(a)
07.04.2009
Poruka
11
Molim da mi neko da savet imam štampac HP OFFICIET -j3680 davao sam u razne servise ketridze na punjenje vec dve godine i sada su mi ih upropastili jer posledje punjenje je islo ovako kad sam ih doneo kući malo su curili pa sam ih lepo obrisao i kad sam ih stavio u štampač ono ništa dobijam poruku na računaru da nema nivoa i ni jedan neštampa kad sam ih izvadio video sam u kućištu štampača da su iscurili .Dali je moguće da su ih probušili šta oni negiraju i kazu da štampač nije u redu. Dali mi savetujete da to radim sam i dali je to komplikovano HVALA
 
Član
Učlanjen(a)
31.03.2010
Poruka
69
Po tvom opisu to curenje je uzrok što su ketridži ili prepunjeni ili oštećeni prilikom punjenja. On koristi 21 za crnu i 22 za boju što znači za boju po komori ne sme više od 7ml puniti.Za crnu naravno 21 ml. Ako HP-ov software ne čita nivoe ispravno to je zato što štampač ima čip koji registruje fabrički ketridž za razliku od punjenog. Ja koristim isto 21 i 22 ketridže i punio sam nekoliko puta iste, na kraju nije moglo više pa sam kupio nove.Probaj da reinstaliraš program kada staviš napunjene ketridže, tako je meni uspelo...pozdrav
 
Član
Učlanjen(a)
27.10.2009
Poruka
358
Kertridži se inače mogu puniti nekih 6-7 puta nekad i manje, poslije slijedi kupovina novih pa onda opet puni......
 
Natrag
Top