pitanje

Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.997
E onda nemoj da se vraćaš, nego idi dalje. Probaj da učiš na tuđim, a ne na svojim greškama.
 
Član
Učlanjen(a)
18.02.2010
Poruka
4.679
Ja sam takve probleme proživljavao davno. Mogu ti reći da mi konjak (tebi piva) nije baš pomagao. Kasnije sam u životu naučio da probleme treba rješavati. I to razgovorom, sačuvaj bože tučom, to je primitivizam zadnje vrste i dobro da si se suzdržao. Probleme nesmiješ gurati pod tepih (nova djevojka). Jer problem koji se ne riješi kad tad ispliva. Pa ti vidi.
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
To je rizik koji ces sam morati da podneses..probaj da razgovaras jos jednom..ako ni tada ne budes siguran sta raditi onda bolje nastaviti svako svojim putem..Jednom sto resis toga se drzi..menjanje misljenja ti nece pomoci..budi karakter i zaviri duboko u sebe..Vredi li pokusati jos jednom sa takvom osobom..?
Mozda bi ti pomoglo nesto sto je meni davno..na jednu stranu ispisi sve zasto bi voleo da budes opet sa njom..a na drugu zasto to ne bi bilo dobro..a onda dobro pogledaj sta je na kojoj strani..samo ce ti se kazati..yes3
Puno srece ti zelim..i da doneses pravu odluku..yes3
 
Član
Učlanjen(a)
17.08.2010
Poruka
40
hvala crvendac_011,ceca69-o i wayne-e mnogoste mi pomogli pokusacu razgovarati sa njom pa kako bude
 
Član
Učlanjen(a)
18.08.2010
Poruka
215
Razgovor je izgleda jos u toku.
Bez zezanja, nema tu sta da se prica, da je valjalo trajalo bi.
I za sta treba da se izvinis?
To sto te je lagala vise puta i sto se lako utesila kad ste raskinuli?
Ne mogu da verujem da neko uopste ima dileme u ovako kristalno jasnom slucaju.
 
Član
Učlanjen(a)
17.08.2010
Poruka
40
IZVJESTAJ:pa resio sam da je zaboravim i zasad mi ide jer sam shvatio da ima OPET momka i iznerviro se,i poslao sam joj poruku i pricao sa njom rekao sam joj par stvari, i reko sebi dosta je vise bolje nista nego to da me ona vara ili laze a ja da razbijam glavu zbog nje necu.
AHH zasad nisam lose :D

HVALA SVIMA KOJI SU POSTOVALI U OVOJ TEMI.
 
Član
Učlanjen(a)
18.02.2010
Poruka
4.679
Bar si načisto, a to je najvažnije. Pa da se ne pitaš sutra: da li je trebalo ......
 
Natrag
Top